Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
SBG12-63 ο ενιαίος τοίχος ζάρωσε τη γραμμή εξώθησης σωλήνων, ζαρωμένα μηχανήματα εξώθησης σωλήνων
| Τάση: | 318V, 415V |
|---|---|
| όνομα: | Ενιαία Screw εξώθησης |
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
Automatic Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Deep Screw Channel Structure and PLC Control System for High Output Rates
| Δομή καναλιού βιδών: | Βαθύ βίδα |
|---|---|
| Τύπος αυτόματης επεξεργασίας: | Μηχανή εκτόξευσης |
| Τύπος μάρκετινγκ: | Συνηθισμένο προϊόν |
HDPE PP Double Wall Corrugated Pipe Production Line Single Extruder For Sewage
| Υλικό: | HDPE/PP |
|---|---|
| Σχεδιασμός βίδες: | Μία βίδα |
| Μετατροπέας: | Η Siemens |
γραμμή εξώθησης σωλήνων 4mm 12mm ενιαία ζαρωμένη τοίχος
| Σωλήνας OD: | 4-12 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ30/30 |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος από PVC 500-2000Kg/h Χωρητικότητα
| Βίδα και βαρέλι: | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Πακέτα: | Ταινία και κουτιά |
| Μέγιστο. Ταχύτητα γραμμής: | 2m/min-33m/min |
Ενιαίος διπλοτειχισμένος ζαρωμένος σωλήνας τοίχων που κάνει τη σειρά PVC PE PP μηχανών
| Επιχείρηση: | Πλαστική Co. τεχνολογίας Huasu Shandong, ΕΠΕ. |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων: | 20mm - 1200mm |
| Πρότυπο: | SJ σειρά |
Μηχανογραφημένη Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα για Κατασκευή Ακριβείας
| Σχεδιασμός βίδες: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
|---|---|
| Μηχανή: | Η Siemens |
| Χρήση: | σωλήνα αποχέτευσης, σωλήνα αποχέτευσης, αποχέτευση νερού, ηλεκτρική ρύθμιση, αγωγός ηλεκτρικού καναλ |
Αυτοματοποιημένο εξοπλισμό κατασκευής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με σύστημα ελέγχου PLC κινητήρα Siemens
| Τύπος: | Δίπλωμα εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 8-15Kg/ώρα |
| Μηχανή: | Η Siemens |
Διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων Qingdao, διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ζαρώστε τα μηχανήματα σωλήνων |
| αντιστροφέας: | Ελεγκτής συχνότητας Siemens |
100-300 HDPE χιλ. διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων γραμμών εξώθησης μηχανών σωλήνων
| Δομή συνελεύσεων: | Ακέραιος εξωθητής τύπων |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρες Intermeshing |
| Δομή καναλιών βιδών: | Βαθιά βίδα |

