Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
Προσαρμόσιμη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με χωρητικότητα 60-2000kg/ώρα και ανταγωνιστική τιμή
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC διαμέτρου 32-1600mm με αυτόματη γραμμή παραγωγής
| Δυναμικότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
| Τύπος επεξεργασίας: | Μηχανή εκτόξευσης |
Μηχανή υψηλής ταχύτητας διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων με ηλεκτρονική ακουστική και ψύξη αέρα ή νερού για γραμμή εκτόξευσης πλαστικών σωλήνων 32mm-1600mm
| Μέγιστη χωρητικότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Παραγωγή πλαστικών σωλήνων |
| Μάρκα με κινητήρα: | Siemens |
Υψηλής ταχύτητας γραμμή εξάντλησης σωλήνων τύπου ψύξης DWC με διάμετρο σωλήνων 32-1600 mm και ταχύτητα παραγωγής 0,5-5m/min
| Βασικά σημεία πώλησης: | Αυτόματο |
|---|---|
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοτοποίηση πρώτων υλών → Εξώθηση βιδών → σχηματίζοντας → ψύξη νερού → κοπή |
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
Προσαρμόσιμη μηχανή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με τεχνολογία online belling και σύστημα PLC της Siemens για ψύξη υψηλής απόδοσης
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
Υψηλή γραμμή εξώθησης σωλήνων παραγωγής ενιαία ζαρωμένη τοίχος με τον πλήρη αυτόματο έλεγχο
| Αριθμό μοντέλου: | HS-75/150 |
|---|---|
| μοντέλο: | Sfbz-75/150 |
| Σχέδιο βιδών: | Ενιαία |
High Capacity 60-2000kg/h Online Cut By Cutting Machine Corrugated Pipe Making Machine with Air Or Water Cooling
| Μάρκα με κινητήρα: | Siemens |
|---|---|
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Η τροφοδοσία πρώτων υλών σε εξωθητήρα βιδών, διαμόρφωση σε μηχάνημα σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής νερο |
| Τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
15Kg/H ενιαία ζαρωμένη στρώμα γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 4.59mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ45/30 |
| Ικανότητα: | 8-15Kg/h |
Μηχανή κατασκευής διπλού στρώματος / διπλού τοιχώματος κυματοειδούς PVC / HDPE / PP
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ): | 32-1600 mm |
|---|---|
| Συνολική ισχύς ((KW): | 200-1000kw |
| Σχηματισμός: | Σχηματισμός κενού |
Προσαρμοσμένη PVC σωλήνων εξώθησης αποξέτευση γραμμών διπλοτειχισμένη ζαρωμένη πολυαιθυλένιο
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Σωλήνας PVC που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO |

