Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
PE ενιαίος τοίχος μηχανών εξώθησης σωλήνων PVC εύκαμπτος ζαρωμένος πλαστικό διπλοτειχισμένος
| Τύπος προϊόντων: | HDPE PE PP ΣΩΛΉΝΕΣ |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | Sj-65/30 |
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρες Intermeshing |
PE PVC MPP Raw Material DWC Pipe Extrusion Line with Double Wall Layer for 300mm-1600mm Pipe Diameter
| Εφαρμογή: | Συστήματα λυμάτων, συστήματα παροχής νερού, υποδομή αποστράγγισης νερού, ηλεκτρικά αγωγούς καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | PVC/PE κυματοειδές μηχάνημα εξώθησης σωλήνα |
| Πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
HDPE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη DWC μηχανή 63mm1200mm εξωθητών σωλήνων
| όνομα: | Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή εξωθητών σωλήνων DWC |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SGB600H |
| Πρότυπο βιδών: | SJ 120/33 & SJ 90/33 |
Ενιαία HDPE DWC βιδών σωλήνων μηχανή κατασκευής σωλήνων εξώθησης ζαρωμένη γραμμή
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Καταστήματα οικοδομικού υλικού |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής: | 1-4m/Min |
| Μέγιστη ταχύτητα: | 4m/min για την προδιαγραφή 200mm |
γραμμή εξώθησης σωλήνων 63mm1200mm DWC για τους ζαρωμένους σωλήνες
| Όνομα: | γραμμή εξώθησης σωλήνων 63mm1200mm DWC |
|---|---|
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SGB600H |
| Χρήση: | Ζαρωμένοι σωλήνες |
Ενιαίοι τοίχος PVC PE και γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εξωθητής 1: | 120/33 |
|---|---|
| Δύναμη 1: | 220kw |
| Μέγιστο Outout 1: | 800kg/h |
Σωλήνες κυματοειδούς παραγωγής
| Πακέτο μεταφοράς: | Πακέτο ταινίας ή ξύλινη θήκη |
|---|---|
| Μοναδικό πλεονέκτημα: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Μηχανή: | κυματοειδής σωλήνας |
Μεγάλη διάμετρος 90300mm HDPE γραμμών εξώθησης σωλήνων DWC LDPE σωλήνας
| όνομα: | Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC |
|---|---|
| Τύπος προϊόντων: | Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων |
| Όνομα προϊόντων: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
PP/PE/PVC ζαρωμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων που γίνεται για τους αλγερινούς πελάτες
| Εσωτερική διάμετρος (χιλ.): | 6001200mm |
|---|---|
| Δύναμη: | 380 Β Χ 50 Hz Χ φάση 3 |
| Συνολική δύναμη: | 515kw |
Μηχανή σωλήνων MPP Electric, μονής ή διπλής τοιχωματικής, καλουπιού από κράμα αλουμινίου
| Εφαρμογή: | Αποχέτευση, αποχέτευση κλπ. |
|---|---|
| Υλικό καλούπιας: | Σύνθεση αλουμινίου |
| Υλικά: | PE/PP/PVC |

