Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδών Πλανητικής Κοπής Υψηλής Απόδοσης για Σωλήνες Διαμέτρου 32-1600mm
| Διάμετρος: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Αποδόσεις: | 100-2000 kg/h |
| Γύρισμα: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
Δικτυακή γραμμή εκτόξευσης διπλού τοίχου κυματοειδούς σωλήνα με πρίζα σε απευθείας σύνδεση και πλανητική κοπή
| Βάρελο: | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 |
|---|---|
| Τύπος εργαλείων: | Ελικοειδές εργαλείο |
| Αποδόσεις: | 100-2000 kg/h |
PE / PP / PVC διπλής τοιχώνας κυματοειδής σωλήνα εξώθηση γραμμή με 38CrMoALA βίδα υλικό και Siemens κινητήρα
| Προδιαγραφές: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος: | Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων |
| τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
Προχωρημένη γραμμή εξώθησης διπλού τοιχώματος κυματοειδούς σωλήνα από κράμα χάλυβα με ελικοειδές κιβώτιο και λειτουργία επέκτασης σε γραμμή.
| κυματοειδές: | Διπλό τοίχωμα Cottugated σωλήνα και πρίζα σε απευθείας σύνδεση |
|---|---|
| Βάρελο: | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 |
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
PE/PP/PVC ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Μήκος σωλήνων: | 6m ή όπως απαιτείται |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων: | 12mm - 1200mm |
| Υλικό: | PVC PE PP |
Ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC PE που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ικανότητα παραγωγής: | 600kg/H |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών: | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
Διπλοτειχισμένες ζαρωμένες γραμμή παραγωγής σωλήνων PVC/υψηλή ταχύτητα εξωθητών
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Επεξεργασία Τύπος: | ζαρωμένη εξώθηση σωλήνων |
| Τάση: | 220v-440v |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE Siemens PLC 500-2000Kg/h
| Power: | 380 V X 50 Hz X 3 Phase |
|---|---|
| Capacity: | 500-2000Kg/h |
| Trademark: | HUASU |
Πλαστική μηχανή γραμμών εξώθησης σωλήνων PVC ενιαία ζαρωμένη τοίχος 16-25 χιλ.
| Λιμένας: | Λιμένας Qingdao |
|---|---|
| Ικανότητα παραγωγής: | 300 σύνολα/έτος |
| Τύπος: | Εξωθητής σωλήνων |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων πολυαιθυλενίου
| Εξωτερική διάμετρος: | 40mm1500mm |
|---|---|
| Τύπος ταχύτητας: | Υψηλή ταχύτητα |
| Παραγωγή: | απολύτως υψηλή παραγωγή |

