Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
2050mm PVC διπλοτειχισμένη ενιαία ζαρωμένη τοίχος σωλήνων εξώθησης ταχύτητα παραγωγής γραμμών υψηλή
| Διάμετρος σωλήνων: | 1025mm |
|---|---|
| Εγκαταστήστε τη δύναμη: | 40kw |
| Ταχύτητα γραμμών: | 8-10m/min |
Προσαρμόσιμο και ανθεκτικό διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα γραμμή εκτόξευσης για σωλήνα αποχέτευσης / υπόγειο σωλήνα αποχέτευσης / ηλεκτρικό καλώδιο αγωγού
| Τελικά προϊόντα: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
|---|---|
| χαρακτηριστικά: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
| Τύπος Κυματοποιητή: | Οριζόντια |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Machine with Siemens PLC Screen Touch and Planetary Cutting for 6m or Customized Pipe Length
| Μήκος σωλήνα: | 6m ή προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Έλεγχος εξωθητών: | από την αφή οθόνης PLC Siemens |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή Σχήμα με Κωνικό Δίδυμο Κοχλία για Ομαλή Διαδικασία Επεξεργασίας
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
|---|---|
| Production Line Feature: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
| Capacity: | 60-2000kg/h |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE 32-1600mm
| Customized: | Customized |
|---|---|
| Machine Type: | Aluminum Window Processing Machine |
| Material: | HDPE/PP |
Αεροψύξη και ψύξη με νερό Δύο τοιχωμένες κυματοειδείς γραμμές εκτόξευσης σωλήνων με μονό βίδα εκτόξευσης
| Μοντέλο: | Μονής εξωθητήρας βιδών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Παραγωγή σωλήνων |
| Μέγιστη έξοδος: | 60-2000 kg/h |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος κυματοειδούς σχήματος με ψύξη νερού, με εύρος διαμέτρου σωλήνα 32-1600mm
| Κύριος κινητήρας: | Siemens Beide |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
Διπλή βίδα διπλή τοιχώδης κυματοειδής σωλήνα εξώθηση γραμμή με κενό σχηματισμό και 20CrMnTi υλικό εργαλείων
| Διάμετρος βίδες: | 32 mm-200 mm |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | Υψηλή ταχύτητα |
| Υπολογιστικά: | Υπολογιστικά |
PE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη σωλήνων εξώθησης γραμμή εξώθησης σωλήνων γραμμών PP ζαρωμένη PVC
| Αυτόματος βαθμός: | πλήρως αυτόματος |
|---|---|
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
Ευρο- τυποποιημένα διπλοτειχισμένα ζαρωμένα γραμμή εξώθησης σωλήνων/HDPE/σωλήνων PP/PVC μηχανήματα
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |

