Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 753 προϊόντα.
εγκαταστάσεις μηχανών εξώθησης γραμμών παραγωγής σωλήνων 110mm 160mm διπλοτειχισμένες ζαρωμένες
| Διαμορφώστε το αριθ.: | SBG 250/SBG 315 |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων: | 110 160 200 250 |
| Ικανότητα: | 400KG/H |
63 mm Δύο τοιχοειδής κυματοειδής σωλήνας εξώθησης υψηλής απόδοσης
| Βάρελο: | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |
| Διάμετρος σωλήνα: | 63 χιλιοστά |
32-1600mm Διαμέτρου Διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα γραμμή εκτόξευσης με Siemens κύρια ηλεκτρικά εξαρτήματα και νερό ή ψύξη αέρα
| Εμπειρία παραγωγής: | 23 έτη |
|---|---|
| τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό ή αέρα |
| Σειρά σωλήνων: | ID63 - OD1600mm |
ID63-OD1600mm Διπλή τοιχώδης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με μέγιστη διάμετρο σωλήνα 1600mm και ψύξη με νερό ή αέρα
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Καταγωγή: | ΚΙΝΑ |
| Σειρά σωλήνων: | ID63 - OD1600mm |
Εξατομικευμένη Γραμμή Παραγωγής Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα για Εξατομικευμένες Απαιτήσεις Πελατών
| Τύπος προϊόντος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |
|---|---|
| Κύριο Electrics: | Siemens/Σνάιντερ |
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή εξώθησης σωλήνων γραμμών εξώθησης σωλήνων PVC PE PP
| Αγορά εξαγωγών: | Σφαιρικός |
|---|---|
| Μέγεθος: | όπως απαιτείται από 20mm1200mm |
| Συσκευασία μεταφορών: | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής, ξύλινη περίπτωση |
400-500kg/h διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή παραγωγής μηχανών εξώθησης σωλήνων
| Πρότυπο: | SBG 600H |
|---|---|
| Ταχύτητα γραμμών: | γρήγορη ταχύτητα |
| Φραγμοί φορμών: | 36 ζευγάρια |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων/ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ζαρώστε τα μηχανήματα σωλήνων |
| αντιστροφέας: | Ελεγκτής συχνότητας Siemens |
Ηλεκτρονική γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων για παραγωγή προσαρμοσμένων και μπλοκ καλούπιων
| Πλεονέκτημα: | εύκολο στη λειτουργία |
|---|---|
| Υλικά σωλήνων: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Υλικό: | Πολυαιθυλενίου υψηλής πυκνότητας (HDPE) |
Η Siemens HDPE διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξώθησης 500-2000Kg/h
| Ικανότητα: | 500-2000kg/h |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | Siemens |

