Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 763 προϊόντα.
PE/PP/PVC ενιαία διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων με σε απευθείας σύνδεση Belling
| Εξωθητής 1: | 75/33 |
|---|---|
| Εξωθητής 2: | 65/33 |
| Δύναμη 1: | 90 KW |
PVC οριζόντια γραμμή 500mm εξώθησης σωλήνων τύπων διπλοτειχισμένη ζαρωμένη σωλήνας Diamter
| Τύπος προϊόντων: | σωλήνας PVC DWC 500mm |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Πλήρης αυτόματος |
| Αυτοματοποιημένος: | έλεγχος υπολογιστών |
Πλήρης γραμμή παραγωγής SBG 600 σωλήνων διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Πρότυπο: | SBG 600H |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής: | προδιαγραφή 300mm-3m/min |
| Φραγμοί φορμών: | 36 ζευγάρια για κάθε προδιαγραφή |
HDPE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη ενιαία βίδα γραμμών εξώθησης σωλήνων
| Εφαρμογή: | κατασκευή των πλαστικών σωλήνων PVC PE PP |
|---|---|
| Υλικό: | νέο υλικό PE ή ανακυκλωμένος |
| Σχέδιο βιδών: | ενιαίο svrew |
Σωλήνας HDPE/PP/PVC DWC που κάνει τη μηχανή/τη διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Εφαρμογή: | ΣΩΛΗΝΑΣ που κατασκευάζει τη μηχανή |
|---|---|
| Υλικό βιδών: | 38CrMoAl |
| Διάμετρος βιδών: | 65 |
Customizable Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 32-1600mm Pipe Diameter and 60-2000kg/h Capacity
| Μηχανή: | PVC/PE κυματοειδές σωλήνα |
|---|---|
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Η τροφοδοσία πρώτων υλών σε εξωθητήρα βιδών, διαμόρφωση σε μηχάνημα σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής νερο |
| Ηλεκτρικό στοιχείο: | Ετικέτα Siemens |
Αυτόματη μηχανή κατασκευής σωλήνων HDPE με σύστημα ψύξης νερού και αέρα και online καμπύλωση για γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος
| Εφαρμογή: | Κατασκευή σωλήνων διπλού τοίχου |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
| Ταχύτητα παραγωγής: | 0,5-5m/λεπτό |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and 32-1600mm Pipe Diameter
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Τύπος καλαμάρι: | Διπλός σταθμός ή μεμονωμένος σταθμός |
| Τρόπος ψύξης: | Αέρας ή νερό; |
Ενιαία διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων PE που κατασκευάζει τους σωλήνες για το κλιματιστικό μηχάνημα
| Ικανότητα παραγωγής: | 5 ΣΕΤ / Μήνας |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |
| Τύπος προϊόντων: | Water-supply PE σωλήνες |
PVC/PE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη σωλήνων εξώθησης μηχανή σωλήνων γραμμών πλαστική
| Ικανότητα παραγωγής: | 600kg/h |
|---|---|
| Συσκευασία μεταφορών: | Ξύλινος |
| Όροι πληρωμής: | L/C, T/T |

