Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
40kg/H 32mm ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή σωλήνων που εξωθείται
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE/PP/PVC |
|---|---|
| Τάση: | 380v/50hz/3p |
| βίδα: | 30:1 |
Ζαρωμένη γραμμή 80kg/H 15m/Min εξώθησης σωλήνων UPVC PPR
| Αριθμό μοντέλου: | Sj-65 |
|---|---|
| Τάση: | 3Phase 380V 50HZ (που προσαρμόζεται) |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρως αυτόματος |
Προσαρμόσιμη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με χωρητικότητα 60-2000kg/h και εύρος διαμέτρου σωλήνων 32mm-1600mm
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
Γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων PVC με μονό τοίχωμα με διάμετρο 32 mm-1600 mm και χωρητικότητα 60-2000 kg/ώρα για την παραγωγή πλαστικών σωλήνων
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και Μηχανογραφημένο |
Αυτόματη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με PVC PE MPP PA HDPE επεξεργασία και λειτουργία κλήρωσης σε απευθείας σύνδεση
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα Μονής Τοιχώματος από Υλικό Κυλίνδρου 38CrMoAlA με Τηλεχειρισμό PLC και Κύρια Ηλεκτρικά Siemens Schneider
| Χρήση: | Εκτόξευση πλαστικών σωλήνων |
|---|---|
| Βαρέλι υλικό: | 38crmoala |
| Τύπος μάρκετινγκ: | Συνηθισμένο προϊόν |
Ηλεκτρονικός έλεγχος PLC Ηλεκτρονικός έλεγχος PLC Ηλεκτρονικός έλεγχος
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
|---|---|
| Υλικό: | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Βιδωτό Υλικό: | 38CrMoALA |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα για Ηλεκτρικά Καλώδια, Υποστηρίζοντας την Επεξεργασία Υλικών HDPE PE PP PVC MPP
| Features: | High Productivity, Competitive Price, Energy Saving, Automatic |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Expansion Mode: | Belling-on-line |
Τρία στρώματα σχεδιασμού μεμονωμένης τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα εξώσεως με 60-2000kg/h απόδοση και διάμετρο 32mm-1600mm
| Χαρακτηριστικό: | Χαρακτηριστικό υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE για κυματοειδή σωλήνα διπλής τοιχώσεως με έλεγχο PLC της Siemens και παραγωγική ικανότητα 100-2000 kg/ώρα
| Τύπος σωλήνα: | Διπλό κυματοειδές σωλήνα |
|---|---|
| Σωλήνα ID: | 32 mm, 63 mm, 110 mm, 300 mm, 600 mm, 800 mm, 1000 mm, 1200 mm, 1500 mm |
| Χρησιμοποιείται για: | Κατασκευή προϊόντων από πλαστικούς κυματοειδείς σωλήνες |

