Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
HDPE 16mm EVA σωλήνας γραμμών εξώθησης σωλήνων με φυσώντας Corrugation
| Διάμετρος σωλήνων: | 16mm1200mm |
|---|---|
| Τύπος: | τυποποιημένες ταχύτητα και υψηλή ταχύτητα |
| Παραγωγή: | υψηλός |
Υλικά PP PE PVC Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων με ένα τοίχωμα, συμπεριλαμβανομένης της Siemens Schneider
| Υλικό: | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
|---|---|
| Σχέδιο βίδας: | Μονόβιδα |
| Βάρος μηχανής: | 5-10 τόνοι |
HDPE ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC
| Διάμετρος σωλήνων: | 50200mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 75/30 |
| παραγωγή: | 90-250 kg/h |
ID63mm σπειροειδής γραμμή παραγωγής σωλήνων υδρόψυξης 18.5kw
| Ταυτότητα σωλήνων: | 30-63 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | Sj-65/30 |
Προσαρμόσιμο PE διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα μηχανή γραμμής εκτόξευσης για διαφορετικά υλικά σωλήνων
| Αριθμός καλούπιων: | 36/38 ζευγάρια |
|---|---|
| Γύρισμα: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
| Εμπειρία παραγωγής: | 23 έτη |
Γραμμή Εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα μονής τοιχώματος με πλήρες σύστημα εμπλοκής αλληλοσύνδεσης, κυματοειδές μηχάνημα περιστροφικού τύπου με ηλεκτρονικό έλεγχο για παραγωγή
| προσαρμοσμένη: | προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
| Μηχανογραφημένος: | Μηχανογραφημένος |
Μεταβίβαση της σπειροειδούς γραμμής παραγωγής σωλήνων αερίου 37kw 180kg/H
| Ταυτότητα σωλήνων: | 80-200 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | Sj-90/30 |
Δύο τοίχοι κυματοειδής σωλήνα αυτόματη HDPE Dwc σωλήνα μηχανή με ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου Siemens
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό: | ΠΕ |
| Δομή καναλιού βίδας: | Βαθιά βίδα |
PLC With Remote Control Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line Customized Corrugated Pipe Extrution Line Equipment for Production
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Τύπος κυματοειδούς: | Τύπος περιστροφικού καλουπιού |
| Λειτουργία ψύξης: | Υδροψύξη |
Μηχανή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα Μονής Τοιχώματος με Μονό Βιδωτό Εξωθητήρα και Τάση 220-415V Σχεδιασμένη για Συνεπή Παραγωγή Σωλήνων
| Υλικό: | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
|---|---|
| Λειτουργία τροφοδοσίας: | One Feed |
| Βίδα: | Μεμονωμένος βίδα |

