Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
Μηχανή γραμμής εκτόξευσης σωλήνων HDPE με κινητήρα WEG Siemens Beide Motor για την επιλογή υλικού επεξεργασίας PE PP HDPE PVC
| Τετάρτη: | 380V/50Hz |
|---|---|
| Μηχανή: | Siemens Beide/WEG |
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | OMRON, SIEMENS |
Πλατφόρμα παραγωγής κυματοειδών σωληνώσεων με εξώθηση που διευκολύνει τον αυτοματοποιημένο σχηματισμό σωληνώσεων και τον έλεγχο της διαδικασίας
| Ανήκει: | Γραμμή Εξώθησης |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Στρογγυλομόλφας τύπου κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων που λειτουργεί σε τάση 220-415V Σχεδιασμένη για την παραγωγή σωλήνων και την αντοχή
| Ανήκει: | Γραμμή Εξώθησης |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
| Λειτουργία τροφοδοσίας: | One Feed |
Γραμμή 200mm CE ISO9001 εξώθησης σωλήνων PVC DWC PE PP 600mm επικυρωμένη
| Εφαρμογή: | εξωθήστε το ζαρωμένο σωλήνα |
|---|---|
| Σειρά εξώθησης σωλήνων: | 200600mm |
| Περισσότερη προδιαγραφή: | Διαθέσιμος |
36/38 Μηχανή σωλήνων κυματισμού με ηλεκτρικά εξαρτήματα της Siemens και προσαρμόσιμο σχέδιο
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
|---|---|
| Τύπος εξωτήρα: | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Υλικό σωλήνων: | PE, PP, PVC |
Υλικό PP / PE / PVC Διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα γραμμή εξώθησης αυτόματη
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Πρωτότυπη ύλη: | PP/PE/PVC |
| Δυναμικότητα: | 100-2000KG/ώρα |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος κυματοειδών PE / PP / PVC με τεχνολογία διαμόρφωσης κενού έως 1600mm διάμετρος
| είδος προϊόντος: | Μηχανήματα Κυματοειδών Σωλήνων |
|---|---|
| Υλικό μούχλας: | 40cr Χύτευση |
| Τύπος εργαλείων: | Ελικοειδές εργαλείο |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE με πλήρες σύστημα αλληλοσύνδεσης
| Temperatyre Contril: | Omron |
|---|---|
| Main Features: | High Efficiency, Stable Performance, Easy Operation |
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
8m/Min πλαστική ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 5-160 χιλ. |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 75/30 |
| Παραγωγή: | 2-8m/min |
Ηλεκτρονική συσκευή για την εξαγωγή σωλήνων HDPE
| Τύπος βίδες: | Μία βίδα |
|---|---|
| Υλικό μεταποίησης: | PE PP HDPE PVC |
| Βιδώστε το αριθ.: | Μία ή διπλή βίδα |

