Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
Αυτοματοποιημένη ηλεκτρονική μηχανή κυματοειδών σωλήνων με υψηλή παραγωγικότητα και εξοικονόμηση ενέργειας
| Εφαρμογή Pipe: | Αποχέτευση, Εκροή λυμάτων, Παροχή νερού |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυξη και υδρόψυξη |
| Τελικό Προϊόν: | Πλαστικός σωλήνας για αποχέτευση, εκκένωση λυμάτων |
Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων HDPE με ψύξη αέρα και ψύξη νερού για συνεχή παραγωγή με έλεγχο PLC της Siemens
| Τελικό Προϊόν: | Πλαστικός σωλήνας για αποχέτευση, εκκένωση λυμάτων |
|---|---|
| Παραγωγή: | 100-2000KG/ώρα |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Μηχανή Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχων με Παραγωγή 60-2000kg/h και Διάμετρο Σωλήνα 32mm-1600mm για Γραμμή Παραγωγής Πλαστικών Σωλήνων με Έλεγχο Siemens PLC
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
1000rpm 45mm HDPE βιδών γραμμή 500kg/H εξώθησης σωλήνων για την παροχή νερού
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Υλικό βιδών: | 38CrMoAl |
| Διάμετρος βιδών: | 45 |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Εύρος Διαμέτρου Σωλήνα 32-1600mm, Υψηλή Παραγωγικότητα και Τεχνολογία Siemens PLC
| Εξοργιστής: | Μονής εξωθητήρας βιδών |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Πακέτο ταινιών ή πακέτο Woodcase |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32-1600mm |
Αυτόματη γραμμή εξώθησης σωλήνων HDPE με έλεγχο PLC Siemens για παραγωγή σωλήνων κυματοειδών υψηλής παραγωγικότητας
| Εφαρμογή Pipe: | Αποχέτευση, Εκροή λυμάτων, Παροχή νερού |
|---|---|
| Εφαρμόζω: | Παροχή νερού, παροχή νερού, εκκένωση λυμάτων, αποχέτευση, άρδευση, ηλεκτρικοί αγωγοί καλωδίων για πρ |
| Πρώτη ύλη: | Κοκκία και σφαιρίδια PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων DWC με εύρος διαμέτρου σωλήνων 32-1600 mm, σύστημα ελέγχου PLC και ψύξη νερού υπό πίεση για μπλοκ καλούπιας
| Πακέτο μεταφοράς: | Πακέτο ταινιών ή πακέτο Woodcase |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32-1600mm |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Η γραμμή εξάντλησης σωλήνων HDPE με PLC Siemens 32-1600mm διάμετρος
| PLC σύστημα: | Siemens |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ): | 32-1600mm |
| Σκουπίδια: | Die Heads/ Water Sleeve/ Block Mold |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Υψηλής Ταχύτητας με Χαμηλή Κατανάλωση Ενέργειας και Τεχνολογία Siemens PLC
| Εξοργιστής: | Μονής εξωθητήρας βιδών |
|---|---|
| Υλικά: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Περισσότερα είδη: | Διαθέσιμη υψηλή ταχύτητα |
15Kg/H ενιαία ζαρωμένη στρώμα γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 4.59mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ45/30 |
| Ικανότητα: | 8-15Kg/h |

