Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Μηχανή Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχων με Παραγωγή 60-2000kg/h και Διάμετρο Σωλήνα 32mm-1600mm για Γραμμή Παραγωγής Πλαστικών Σωλήνων με Έλεγχο Siemens PLC
Λεπτομέρειες
| Παραγωγή | 60-2000kg/ώρα | Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
|---|---|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη | Εύρος διαμέτρου σωλήνων | 32mm-1600mm |
| Χρήση | Εκτόξευση πλαστικών σωλήνων | Τύπος πλαστικού | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Παραγωγική Ικανότητα | 100kg/h - 500kg/h | Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή εξώθησης |
| Επισημαίνω | Γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα παραγωγής 60-2000kg/h,Μηχάνημα κυματοειδούς σωλήνα μονού τοιχώματος διαμέτρου 32mm-1600mm,Siemens PLC Control Plastic Pipe Line Production |
||
Περιγραφή προϊόντων
Γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διέλασης πλαστικών σωλήνων
Προηγμένο σύστημα παραγωγής για την παραγωγή κυματοειδών σωλήνων υψηλής ποιότητας που χρησιμοποιούνται σε πολλαπλές βιομηχανικές εφαρμογές, όπως αποχέτευση, αποχέτευση, παροχή νερού και προστασία ηλεκτρικών αγωγών.
Επισκόπηση προϊόντος
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων αντιπροσωπεύει την τρίτη γενιά προηγμένων μηχανημάτων από την Shandong HUASU, παρέχοντας 20-40% βελτιώσεις στην παραγωγική ικανότητα και στην ταχύτητα λειτουργίας σε σύγκριση με τα προηγούμενα μοντέλα. Διαθέτοντας ενσωματωμένη τεχνολογία online belling και σύστημα ελέγχου Siemens PLC, αυτός ο εξοπλισμός εξασφαλίζει ανώτερη ποιότητα προϊόντος, συνέπεια και αξιόπιστη απόδοση.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Εξειδικευμένο σύστημα ψύξης υψηλής απόδοσης για μονάδες αλουμινίου εξασφαλίζει βέλτιστο έλεγχο θερμοκρασίας
- Μηχανή εξώθησης μονής βίδας υψηλής ταχύτητας, υψηλής απόδοσης με επαγγελματικό καλούπι εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα
- Εναλλάξιμα δομοστοιχεία κατασκευασμένα από κράμα υψηλής ποιότητας LY12 αλουμίνιο αεροπορίας με 5% περιεκτικότητα σε χαλκό
- Η τεχνική χύτευσης με πίεση ακριβείας αποτρέπει την παραμόρφωση και εξαλείφει τους ελαφρούς πόρους
- Προσαρμόσιμες λύσεις κυματομορφής για προσαρμοσμένη διαμόρφωση στις συγκεκριμένες απαιτήσεις του έργου
- Αυτόματη μηχανή κοπής χωρίς τσιπ ελεγχόμενη από υπολογιστή για ακριβή τοποθέτηση και σταθερή απόδοση
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εφαρμογή Pipe | Αποχέτευση, Απόρριψη λυμάτων, Παροχή νερού |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα | 32mm - 1600mm |
| Τύπος Πλαστικής Μηχανής | Εξοπλισμός κυματοειδών σωλήνων |
| Βασικά Χαρακτηριστικά | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Χωρητικότητα εξόδου | 60-2000kg/h |
| Σύστημα Ελέγχου | Μηχανογραφημένος |
| Τύπος επεξεργασίας | Μηχανή εξώθησης |
| Παραγωγική ικανότητα | 100kg/h - 500kg/h |
Εφαρμογές
Αυτή η προηγμένη μηχανή κατασκευής πλαστικών σωλήνων παράγει σωλήνες υψηλής ποιότητας ιδανικούς για συστήματα ύδρευσης, εφαρμογές αποχέτευσης και προστασία ηλεκτρικών καλωδίων. Όλοι οι σωλήνες που κατασκευάζονται πληρούν αυστηρά βιομηχανικά πρότυπα για ανθεκτικότητα και απόδοση σε δύσκολα περιβάλλοντα.
Συλλογή προϊόντων
Συνιστώμενα προϊόντα

