Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με διαμόρφωση κενού και υλικό καλουπιού από κράμα αλουμινίου, διάμετρος 16-1500mm
| Εφαρμογή: | Αποχέτευση, αποχέτευση κλπ. |
|---|---|
| Διάμετρος: | 16-1500 χιλ. |
| είδος προϊόντος: | Μηχανήματα Κυματοειδών Σωλήνων |
Εξατομικευμένη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή Δομή με Υλικό Μούχλας από Κράμα Αλουμινίου και Επαφέα Schneider
| Κινητήρας: | Η Siemens |
|---|---|
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα: | 32 mm-1600 mm |
| Υλικά: | PE/PP/PVC |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με δυνατότητα προσαρμογής, με διάμετρο κοχλία 75mm-315mm και 1 σετ δεξαμενή ψύξης νερού
| Πακέτο μεταφοράς: | πρότυπο |
|---|---|
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | Ομώνης |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα HDPE Μονής Τοιχώματος, Τύπου Περιστροφικού Καλούπι, Ικανή για Παραγωγή Σωλήνων Υψηλής Αντοχής
| μέθοδος ψύξης: | Υδροψύξη |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Δυναμικό: | 220-415V |
36/38 Ζευγάρια Τυπών Διπλής Τείχης Στρογγυλοποιημένη Γραμμή Εκτόξευσης σωλήνων Με υψηλή απόδοση και Ηλεκτρικά εξαρτήματα Siemens
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
| Στροφή βαρέλιας: | Σκληρότητα βίδα HV>740 |
Μηχανή κυματοειδών σωλήνων PVC Twin Wall 32-1600mm με PLC της Siemens
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Inverter Brand: | Siemens |
Αυτόματη και Ηλεκτρονική Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων HDPE με Αερόψυξη και Υδρόψυξη για την Παραγωγή Κυματοειδών Πλαστικών Σωλήνων 32mm - 1600mm
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυξη και υδρόψυξη |
| Τελικό προϊόν: | Πλαστικός Σωλήνας για Αποστράγγιση, Εκκένωση Λυμάτων |
Ελεγχόμενη από PLC γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδούς σωλήνα για υψηλή παραγωγικότητα με διάμετρο σωλήνα 32-1600mm
| Εφαρμογή της μηχανής: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος |
|---|---|
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Χωρητικότητα εξόδου: | 100-3000kg/ώρα |
HDPE PVC UPVC CPVC/PE ομαλή άκαμπτη ζαρωμένη μαλακή μάνικα PC γραμμών PPR εξώθησης σωλήνων
| Βιδώστε το αριθ.: | ενιαία βίδα δύο |
|---|---|
| Μηχανή: | Siemens ή κινεζικό εμπορικό σήμα |
| Αναστροφέας: | ABB ή Yaskawa |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος Siemens Contactor για εύρος διαμέτρου σωλήνα 32mm-1600mm
| Προδιαγραφές: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Υλικό βίδας: | 38CrMoALA |
| Υλικό καλούπιας: | Σύνθεση αλουμινίου |

