Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
ΠΕ Διαμέτρου 32-1500 mm Κοντροφόρος σωλήνα
| Αυτοματοποίηση: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ηλεκτρικό: | Η Siemens |
| Δομή καναλιού βίδας: | Βαθιά βίδα |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE με πλήρες σύστημα αλληλοσύνδεσης
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
|---|---|
| Material: | High-density Polyethylene (HDPE) |
| Engagement System: | Full Intermeshing |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος PE PP PVC 380V Προσαρμόσιμη
| Barrel Screw: | Hardness Of Screw HV>740 |
|---|---|
| Engagement System: | Full Intermeshing |
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων PE PVC με μονό τοίχωμα με τηλεχειριστήριο και έλεγχο PLC της Siemens
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και Μηχανογραφημένο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 32mm-1600mm |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE αερόψυξης 320kg/H 110kw OD500mm
| Σωλήνας OD: | 300500mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ90/30 & SJ-75/30 |
Ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων διαμέτρων PLC 110mm PVC
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC PE PP |
|---|---|
| Αναλογία βιδών L/D: | 33:1 |
| Εφαρμογή: | κάνετε τον πλαστικό σωλήνα για την αποξέτευση |
Ανταγωνιστική τιμή Ενεργειακή εξοικονόμηση PVC PE MPP PA HDPE Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line για εύρος διαμέτρου σωλήνων 32mm-1600mm
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Μοναδική γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με διάμετρο σωλήνα 32-1600 mm, έλεγχο PLC και υψηλή παραγωγικότητα
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC με οθόνη αφής |
|---|---|
| Κατάλληλο Υλικό: | Κόκκοι PE, PP PVC, HDPE |
| Χρησιμοποιείται για: | Κατασκευή προϊόντων από πλαστικούς κυματοειδείς σωλήνες |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη υψηλή ταχύτητα μηχανημάτων σωλήνων για HDPE/τα PP/PVC
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
Ζαρωμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων PE ID75mm 55kw PVC
| Ταυτότητα σωλήνων: | 90250mm |
|---|---|
| Φόρμες: | ID75mm, 100mm, 125mm, 150mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |

