Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
Μοναδικό τοίχωμα κυματοειδούς σωλήνα γραμμή ακροβολίας με Online Belling προσαρμόσιμες λύσεις κυματοειδούς και LY12 αεροπορικό αλουμίνιο
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
Ελεγχόμενη από PLC γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με ένα μόνο τοίχωμα με διάμετρο 32-1600 mm για υψηλή παραγωγικότητα
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC με οθόνη αφής |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη, |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Schneider/Siemens |
Υψηλής παραγωγικότητας κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με διάμετρο σωλήνων 32-1600 mm και έλεγχο PLC με οθόνη αφής
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Schneider/Siemens |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για: | Κατασκευή προϊόντων από πλαστικούς κυματοειδείς σωλήνες |
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη, |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα Μονής Τοιχώματος με Κύρια Ηλεκτρικά Siemens Schneider, Υλικό Κυλίνδρου 38CrMoAlA και Τηλεχειρισμό PLC
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Τύπος μάρκετινγκ: | Συνηθισμένο προϊόν |
| Βαρέλι υλικό: | 38crmoala |
Ταυτότητα 250mm ενιαία γραμμή εξώθησης σωλήνων βιδών PPR DWC
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων OD 500mm 750kg/H 110kw UPVC DWC
| Σωλήνας OD: | 160-500 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 22:1 |
| Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών: | SJSZ92/188 |
1100kg/H διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων PE PP
| Σωλήνας OD: | 200800mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ120 / 33 και SJ90 / 33 |
Διπλοτειχισμένη HDPE 45kw 150kg/H γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 40110mm |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ1275/30 και SJ55/30 |
Προσαρμόσιμη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με χωρητικότητα 60-2000kg/ώρα και ανταγωνιστική τιμή
| Χαρακτηριστικό Γραμμής Παραγωγής: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
Δύο τοιχοειδείς κυματοειδείς σωλήνες εξώθησης HDPE Δύο τοιχοειδείς κυματοειδείς σωλήνες εξώθησης Διάμετρος 32-1600mm
| Features: | High Productivity, Competitive Price, Energy Saving, Automatic |
|---|---|
| Materials: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
| Finished Products: | Drainage Pipe, Municipal Engineering, Underground Sewage Pipe, Electric Cable Conduit |

