Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
Η γραμμή παραγωγής διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων που ενσωματώνει υλικό καλούπιας κράματος αλουμινίου για συνεπή σωλήνα
| Features: | High Productivity, Competitive Price, Energy Saving, Automatic |
|---|---|
| Processing Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Production capacity: | 100kg/h - 2000kg/h |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης αποξετεύσεων αποχετεύσεων για τις οδούς τομέων
| Πλεονέκτημα: | ειδικό σχέδιο για την Ιαπωνία |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων: | 50250MM |
| Περισσότερη προδιαγραφή: | Διαθέσιμος |
Πλήρως αυτόματη μονάδα παραγωγής κυματοειδών σωλήνων με διάμετρο σωλήνων 32 mm-1600 mm και χωρητικότητα 60-2000 kg/h
| Λειτουργία ψύξης: | Ψύξη νερού |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
Πλήρης Αυτόματη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχο Siemens Motor με Μέγιστο Μέγεθος Σωλήνα 110mm
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρως αυτόματο |
|---|---|
| Παραγωγή: | 40-80kg/h |
| Μέγιστο μέγεθος σωλήνα: | 110 χλστ |
Γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων με συνεχής ψύξη υπό πίεση με νερό, ηλεκτρικά εξαρτήματα της μάρκας Siemens και παραγωγική ικανότητα 100 kg/h - 2000 kg/h
| Δομή συναρμολόγησης: | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
|---|---|
| Κύρια ηλεκτρικά μέρη: | Μάρκα Siemens |
| Υδροψύξη: | Συνεχής ψύξη νερού υπό πίεση |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων QingDao PP/ζαρωμένη μηχανή σωλήνων PP για το αέριο/την παροχή νερού
| Όνομα Προϊόντος: | ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |
|---|---|
| πλαστική μηχανή σωλήνων: | πλαστική γραμμή σωλήνων |
| Θερμοκρασία ελεγκτή: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
600kg/H 160kw αγωγών εξωθητής σωλήνων ταυτότητας 200mm ζαρωμένος
| Εξωθητής: | SJ120/30 SJ90/30 |
|---|---|
| Φόρμες: | επικεφαλής φραγμός φορμών μανικιών νερού κύβων 500800mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
HDPE 200kg/H 63mm ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Ταυτότητα σωλήνων: | 3263mm |
|---|---|
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
| δεξαμενή υδρόψυξης: | 1 καθορισμένη δεξαμενή υδρόψυξης |
55kw διπλοτειχισμένη ζαρωμένη HDPE γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 200-400 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ-90/30 & SJ-75/30 |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με έλεγχο PLC με διάμετρο 32-1600 mm και χαρακτηριστικά εξοικονόμησης ενέργειας
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |

