Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
Αυτόματη και Ηλεκτρονική Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων HDPE για Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα με Έλεγχο PLC
| Παραγωγή: | 100-2000KG/ώρα |
|---|---|
| Εφαρμογή Pipe: | Αποχέτευση, Εκροή λυμάτων, Παροχή νερού |
| Τελικό Προϊόν: | Πλαστικός σωλήνας για αποχέτευση, εκκένωση λυμάτων |
Ελέγχουσα με PLC μονοδιάμεση κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων για κόκκους PE, PP, PVC, HDPE με διάμετρο σωλήνων 32-1600 mm
| Όνομα μηχανήματος: | Γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC με οθόνη αφής |
| Κατάλληλο Υλικό: | Κόκκοι PE, PP PVC, HDPE |
Αυτοματοποιημένη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με διάμετρο σωλήνα 32-1600 mm, έλεγχο PLC και υψηλή παραγωγικότητα
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Κατάλληλο Υλικό: | Κόκκοι PE, PP PVC, HDPE |
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη, |
Ελέγχος PLC με οθόνη αφής Μηχανή κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με ηλεκτρικά εξαρτήματα Schneider Siemens για διάμετρο σωλήνων 32-1600mm
| Εφαρμογή Pipe: | Αποχέτευση, Εκροή λυμάτων, Παροχή νερού |
|---|---|
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Schneider/Siemens |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC με οθόνη αφής |
160kw γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC DWC PE ταυτότητας 800mm αποξηράνσεων
| Εξωθητής: | 75kw και 160kw |
|---|---|
| Φόρμες: | επικεφαλής φραγμός φορμών μανικιών νερού κύβων 500800mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
Εξοπλισμός παραγωγής κυματοειδών σωλήνων με ηλεκτρονική τεχνολογία κυματοειδών Σύστημα PLC Siemens και κλειστή μηχανή τυποποίησης
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
|---|---|
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Δύο τοίχοι κυματοειδής σωλήνα γραμμή έκτασης με 1 σύνολο δεξαμενής νερού, βίδα διάμετρος 75mm-315mm και ολοκληρωμένη τύπου extruder
| Βαρέλι βίδα: | Σκληρότητα της βιδών HV> 740 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Πακέτο μεταφοράς: | πρότυπο |
32 mm-1600 mm Διάστημα διαμέτρου σωλήνα Μοναδική τοιχώδης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με χωρητικότητα 60-2000 kg/ώρα και αυτόματο ηλεκτρονικό έλεγχο
| Σύστημα Ελέγχου: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
| Επίπεδο αυτοματισμού: | Ημιαυτόματο έως πλήρως αυτόματο |
Αυτόματη και ηλεκτρονική γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με ένα μόνο τοίχωμα με τηλεχειριστήριο PLC και χωρητικότητα 60-2000kg/h
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Λειτουργία ψύξης: | Ψύξη νερού |
| Σύστημα Ελέγχου: | PLC με τηλεχειριστήριο |
Siemens PLC Control Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line με διαδικτυακή ακουστική και προσαρμόσιμες λύσεις κυματομορφών
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |

