Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος Siemens Electric με υδρόψυξη και παραγωγική ικανότητα 100kg/h - 2000kg/h
| Παραγωγική Ικανότητα: | 100kg/h - 2000kg/h |
|---|---|
| Κύρια ηλεκτρικά μέρη: | Μάρκα Siemens |
| Δομή συναρμολόγησης: | Συμπληρωματικός τύπος εκχυλίσματος |
Γραμμή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα Ελεγχόμενη από PLC με Παραγωγή 100-3000kg/h και Διάμετρο Σωλήνα 32-1600mm
| Υλικά: | HDPE/PE/PP/PVC/MPP |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Χωρητικότητα εξόδου: | 100-3000kg/ώρα |
διπλοτειχισμένος ζαρωμένος UPVC εξωθητής σωλήνων 67kw 1480rpm
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Η μονής βίδας ή διπλή βίδα είναι διαθέσιμη |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία στο εξωτερικό |
180kg/H PE σπειροειδής σωλήνων εξώθησης εξωθητής βιδών γραμμών ενιαίος
| Όνομα: | Σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων |
|---|---|
| ΜΗΧΑΝΗ: | 37 KW |
| Ανώτατη παραγωγή: | 180kg/h |
2-8m/Min ενιαίο ζαρωμένο τοίχος σωλήνων σύστημα τροφοδοσίας γραμμών παραγωγής αυτόματο
| Διάμετρος σωλήνων: | 5-160 χιλ. |
|---|---|
| Όνομα: | Ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Παραγωγή: | 2-8m/min |
Η γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με διπλό τοίχωμα HDPE της Siemens
| Corrugator Type: | Vertical Or Horizontal |
|---|---|
| Barrel Screw: | Hardness Of Screw HV>740 |
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
Εξοπλισμός Εξώθησης Κυματοειδών Σωλήνων Μονής Τοιχώματος με Έλεγχο Inverter και PLC της Siemens και Τηλεχειρισμό Εξόδου
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Αντιστροφέας: | Siemens |
| Τύπος κυματοειδούς: | Τύπος περιστροφικού καλουπιού |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PE παροχής νερού 260kg/H 75kw OD200mm
| Σωλήνας OD: | 75-200 χιλιοστά |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ90/30 & SJ30/25 |
Δύο τοιχωμένες κυματοειδείς γραμμές εκτόξευσης σωλήνων με διάμετρο σωλήνων 32 mm-1600 mm, έλεγχο PLC Siemens και υψηλή παραγωγικότητα 100-3000 kg/h για Δημοτική Μηχανική
| Παραγωγική ικανότητα: | 100-3000kg/ώρα |
|---|---|
| Έτοιμα Προϊόντα: | Σωλήνας αποστράγγισης, δημοτική μηχανική, υπόγεια σωλήνας αποχέτευσης, ηλεκτρικό καλώδιο |
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Ηλεκτρονικός έλεγχος διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων για διάμετρο σωλήνων 32 mm-1600 mm με υψηλή παραγωγικότητα
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Έτοιμα Προϊόντα: | Σωλήνας αποστράγγισης, δημοτική μηχανική, υπόγεια σωλήνας αποχέτευσης, ηλεκτρικό καλώδιο |
| Παραγωγική ικανότητα: | 100-3000kg/ώρα |

