Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Υψηλής Ταχύτητας με Χαμηλή Κατανάλωση Ενέργειας και Τεχνολογία Siemens PLC
Λεπτομέρειες
| Εξοργιστής | Μονής εξωθητήρας βιδών | Υλικά | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|---|---|
| Περισσότερα είδη | Διαθέσιμη υψηλή ταχύτητα | Μήκος δεξαμενής κενού | 6-12μ |
| Τρόπος επέκτασης | Σύνδεσμος πρίζας διπλού τοιχώματος, Belling-on-line | Υψηλής Ταχύτητας Παραγωγή | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
| Δυναμικό | 380V | Βιδωτό υλικό | 38 Crmoala |
| Επισημαίνω | Γραμμή παραγωγής χαμηλής κατανάλωσης ενέργειας,Η γραμμή παραγωγής διπλού τοίχου σωλήνων,Γραμμή παραγωγής υψηλής ταχύτητας |
||
Περιγραφή προϊόντων
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Υψηλής Ταχύτητας με Χαμηλή Κατανάλωση Ενέργειας
Προηγμένη Τεχνολογία Τρίτης Γενιάς
Η γραμμή σωλήνων διπλού τοιχώματος αντιπροσωπεύει την τρίτη γενιά αναβαθμισμένης τεχνολογίας που αναπτύχθηκε από την Shandong HUASU. Σε σύγκριση με τα προηγούμενα μοντέλα, αυτό το σύστημα προσφέρει αύξηση 20-40% στην απόδοση του εξωθητήρα και στην ταχύτητα παραγωγής. Η βελτιωμένη τεχνολογία επιτρέπει την απρόσκοπτη διαδικτυακή διαμόρφωση, εξασφαλίζοντας τη βέλτιστη απόδοση των κατασκευασμένων προϊόντων κυματοειδών σωλήνων.
Η ενσωματωμένη τεχνολογία Siemens PLC παρέχει αξιόπιστο και αποτελεσματικό βιομηχανικό αυτοματισμό, εξασφαλίζοντας ομαλή λειτουργία και ακριβή διαχείριση ολόκληρης της διαδικασίας παραγωγής για βελτιωμένη συνολική απόδοση και παραγωγικότητα.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Ψύξη νερού υπό πίεση για τα μπλοκ καλουπιών βελτιώνει σημαντικά την ταχύτητα παραγωγής και την αποδοτικότητα της κατασκευής
- Η χαμηλή κατανάλωση ενέργειας μειώνει το κόστος παραγωγής για οικονομικά αποδοτικές και βιώσιμες λειτουργίες
- Το αποτελεσματικό σύστημα κενού εξασφαλίζει τη δημιουργία άψογων σωλήνων που πληρούν τα υψηλά πρότυπα ποιότητας
- Το σύστημα ελέγχου θερμοκρασίας μπλοκ καλουπιών βελτιστοποιεί την ποιότητα των σωλήνων για ανώτερη εμφάνιση και δομική ακεραιότητα
- Δυνατότητα γρήγορης αλλαγής μεγέθους καλουπιού με συμβατότητα εργαλείων σε διάφορες γραμμές παραγωγής
- Πλήρως αυτόματη λειτουργία ολοκληρωμένης γραμμής εξώθησης μειώνει την χειροκίνητη παρέμβαση
- Ο σύγχρονος έλεγχος των κυματοειδών και των εξωθητήρων εξασφαλίζει ακριβή λειτουργία και σταθερή απόδοση
- Οι σκληρυμένες βίδες και βαρέλια παρέχουν αυξημένη ανθεκτικότητα και εκτεταμένη διάρκεια ζωής
- Διατίθεται υποστήριξη απομακρυσμένης υπηρεσίας για συντήρηση και βοήθεια αντιμετώπισης προβλημάτων
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Λειτουργία Επέκτασης | Διαμόρφωση-on-line, διπλού τοιχώματος Socket Joint |
|---|---|
| Επαφέας | Siemens |
| Εφαρμογή Σωλήνα | Παροχή νερού, αποχέτευση και αγωγοί ηλεκτρικών καλωδίων |
| Υλικό Βίδας | 38 CrMoAla |
| Μήκος Δεξαμενής κενού | 6-12m |
| Αυτόματος Βαθμός | Αυτόματος |
| Τύπος Εξωθητήρα | Εξωθητήρας Μονής Βίδας |
| Εύρος Σωλήνα | 16-1200mm |
| Τάση | 380V |
| Μπλοκ Καλουπιών | 36-64 Ζεύγη |
Εφαρμογές
Αυτή η μηχανή κατασκευής πλαστικών σωλήνων έχει σχεδιαστεί για την παραγωγή πλαστικών σωλήνων που χρησιμοποιούνται σε διάφορες εφαρμογές, όπως η παροχή νερού, η αποχέτευση και οι αγωγοί ηλεκτρικών καλωδίων. Ο εξοπλισμός κατασκευάζει σωλήνες από πλαστικά υλικά για να καλύψει διάφορες απαιτήσεις στις βιομηχανίες υδραυλικών εγκαταστάσεων, κατασκευών και υποδομών.
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Συνιστώμενα προϊόντα


Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές