Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe extrusion machine ] αγώνας 940 προϊόντα.
Ελεγχόμενο από PLC μονό τοίχωμα κυματοειδής γραμμή παραγωγής σωλήνων για PP PE PVC πρώτες ύλες που εξασφαλίζουν την παραγωγή και τη συνέπεια
| Βίδα: | Μεμονωμένος βίδα |
|---|---|
| Τύπος κυματοειδούς: | Τύπος περιστροφικού καλουπιού |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
ΠΕ Διαμέτρου 32-1500 mm Κοντροφόρος σωλήνα
| Αυτοματοποίηση: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Ηλεκτρικό: | Η Siemens |
| Δομή καναλιού βίδας: | Βαθιά βίδα |
Ευρο- τυποποιημένα διπλοτειχισμένα ζαρωμένα γραμμή εξώθησης σωλήνων/HDPE/σωλήνων PP/PVC μηχανήματα
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
HDPE/σωλήνων PP/PVC διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης/υψηλή παραγωγή μηχανημάτων
| Αυτόματη Βαθμού: | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
|---|---|
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
PE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη σωλήνων εξώθησης γραμμή εξώθησης σωλήνων γραμμών PP ζαρωμένη PVC
| Αυτόματος βαθμός: | πλήρως αυτόματος |
|---|---|
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
σπειροειδής σωλήνας ενίσχυσης άνθρακα PE 80mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Εξωθητής: | Sj-90/30 |
|---|---|
| Μηχανή: | 37 KW |
| Ανώτατη παραγωγή: | 180kg/h |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Mould Block Temperature Control Flexible Mould System and Remote Service
| Υλικό εκχυλίσματος: | 38crmoala |
|---|---|
| Κύριος ηλεκτρικός: | Siemens |
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Μηχανή κυματοειδών σωλήνων PVC Twin Wall 32-1600mm με PLC της Siemens
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Inverter Brand: | Siemens |
High Productivity Double Wall Corrugated Pipe Machinery with 38CrMoAlA Extruder Material and Durable Pipe Extruder
| Τροφοδοσία: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Τύπος: | Γραμμή παραγωγής πλαστικών σωλήνων |
| Υλικό: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
7.5kw επιβεβλημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων χαλύβδινων συρμάτων PVC
| Εξωθητής: | Sj-45 |
|---|---|
| Μηχανή: | 7.5kw |
| Ανώτατη παραγωγή: | 20-40kg/h |

