Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe extrusion machine ] αγώνας 940 προϊόντα.
Δύο τοίχοι κυματοειδής σωλήνα αυτόματη HDPE Dwc σωλήνα μηχανή με ηλεκτρικό σύστημα ελέγχου Siemens
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό: | ΠΕ |
| Δομή καναλιού βίδας: | Βαθιά βίδα |
ID63mm σπειροειδής γραμμή παραγωγής σωλήνων υδρόψυξης 18.5kw
| Ταυτότητα σωλήνων: | 30-63 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | Sj-65/30 |
Οριζόντια μηχανή 6280mm μήκος αλυσίδων 1250mm σωλήνων DWC κεντρικό ύψος
| Διάμετρος σωλήνων: | 200500mm |
|---|---|
| Υλικά: | PE/PP μόριο |
| Ανώτατη παραγωγή εξώθησης: | 600kg/h |
Προσαρμοσμένη HDPE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων με την έγκριση CE
| Τύπος προϊόντων: | Κοκκοποιώντας εξωθητής |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων: | 50110mm |
| Ταχύτητα παραγωγής: | 3-4m/Min |
Προσαρμοσμένο πιστοποιητικό CE ISO9001 γραμμών εξώθησης μανικών PVC ενισχυμένο ίνα
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
γραμμή παραγωγής σωλήνων PE παροχής νερού 600kg/H 400mm
| Εξωθητής: | Sj120/30 |
|---|---|
| Μηχανή: | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος 200kw |
| Ανώτατη παραγωγή: | 450-600kg/h |
80kg/H ενιαία μηχανή σωλήνων τοίχων PP ζαρωμένη υλικό
| Εξωθητής: | SJ 65/30 |
|---|---|
| ΜΗΧΑΝΗ: | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος 18,5 KW |
| Ανώτατη παραγωγή: | 80 kg/h |
Εργοστάσιο επεξεργασίας ηλεκτρικών σωλήνων PE PP PVC
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Γραμμή εξώθησης παραγωγής PP PE μονής διπλού κυματοειδούς σωλήνα με κατεργασία κυματοειδούς σωλήνων ελέγχου PLC
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Γραμμή εξώθησης παραγωγής ζεστού PVC PP PE μονής διπλού κυματοειδούς σωλήνα με μηχανή κυματοειδούς σωλήνα PLC
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη |
| Παραγωγική ικανότητα: | 10 τόνοι ανά ώρα |

