Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe extrusion machine ] αγώνας 940 προϊόντα.
διπλοτειχισμένος ζαρωμένος UPVC εξωθητής σωλήνων 67kw 1480rpm
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Η μονής βίδας ή διπλή βίδα είναι διαθέσιμη |
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία στο εξωτερικό |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων DWC με εύρος διαμέτρου σωλήνων 32-1600 mm, σύστημα ελέγχου PLC και ψύξη νερού υπό πίεση για μπλοκ καλούπιας
| Πακέτο μεταφοράς: | Πακέτο ταινιών ή πακέτο Woodcase |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32-1600mm |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Customized Power Supply Plastic Pipe Production Line with 38CrMoAlA Extruder Material and Siemens PLC System
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Υλικό: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Τροφοδοσία: | Προσαρμοσμένος |
Αυτοματοποιημένη γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με τεχνολογία PLC της Siemens και ηλεκτρονική σήμανση
| Υλικά: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων: | 16-1200 χιλιοστά |
| Επαφές: | Siemens |
Πλήρως αυτόματη μονάδα παραγωγής κυματοειδών σωλήνων με διάμετρο σωλήνων 32 mm-1600 mm και χωρητικότητα 60-2000 kg/h
| Λειτουργία ψύξης: | Ψύξη νερού |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή κυματοειδούς σωλήνα |
Σύνδεση παραγωγής διπλού τοιχώματος σωλήνων για διπλό τοίχωμα κυματοειδών σωλήνων εργοστασίου πλαστικού μηχανή
| Ταχύτητα σχηματισμού: | 0,5-5m/λεπτό |
|---|---|
| Καλούπια: | Πεθαίνουν το κεφάλι, το μανίκι νερού, το μπλοκ μούχλας |
| Πλαστική μηχανή: | Διπλό τοίχο κυματοειδές εργοστάσιο |
Μηχανή σωλήνων κυματοειδών κοχλία με επεξεργασία νιτριδίου με εύρος διαμέτρου σωλήνα 32mm-1600mm και διεπαφή οθόνης αφής ελέγχου PLC
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC με διεπαφή οθόνης αφής |
| Πλεονέκτημα βίδας: | Επεξεργασία εναζώτωσης |
Πλήρως Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με PLC Control
| Cutting Type: | Planetary Cutting |
|---|---|
| Pipe Numbers: | SINGLE PIPE In Double Wall Corrugated Pipe |
| Inverter Brand: | Siemens |
300mm / 600mm / 1000mm Double Wall Corrugated Pipe Machine with 38CrMoAlA Extruder Material for High-Quality Plastic Pipe Production
| Υλικό: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνας αποστράγγισης, δημοτική μηχανική, υπόγεια σωλήνας αποχέτευσης, ηλεκτρικό καλώδιο |
| Τροφοδοσία: | προσαρμοσμένος |
Μηχανή σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE 300mm 90/80mm Extruder
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe type: | Drainage Pipe, Municipal Engineering, Underground Sewage Pipe, Electric Cable Conduit Pipe Production Line |
| Extruder Screw Diameter: | 90/80mm |

