Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe extrusion machine ] αγώνας 940 προϊόντα.
Εξοπλισμός παραγωγής κυματοειδών σωλήνων με ηλεκτρονική τεχνολογία κυματοειδών Σύστημα PLC Siemens και κλειστή μηχανή τυποποίησης
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
|---|---|
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Μονό Τοιχώματος με Κυματοειδή Σωλήνα με Παραγωγή 60-2000kg/h, Διάμετρο Σωλήνα 32mm-1600mm και Τηλεχειριστήριο PLC
| Λειτουργία ψύξης: | Υδροψύξη |
|---|---|
| Επεξεργασμένο πλαστικό: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Υλικό μανίκι νερού: | Χάλυβα υψηλής ποιότητας |
Γραμμή Παραγωγής Κυματοειδών Σωλήνων με Ψύξη Νερού με Διάμετρο Σωλήνα 32mm - 1600mm και Τηλεχειριστήριο PLC
| Σωληνοειδής διάμετρος: | 32mm - 1600mm |
|---|---|
| Λειτουργία ψύξης: | Υδροψύξη |
| Υλικό μανίκι νερού: | Χάλυβα υψηλής ποιότητας |
Μηχανή διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων με απόδοση 60-2000kg/h με υλικό υδρατρείου από χάλυβα και τηλεχειρισμό PLC
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αποχέτευση, Προστασία Καλωδίων, Παροχή αερίου και νερού |
| Αυτόματος βαθμός: | Πλήρως αυτόματο |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων QingDao PP/ζαρωμένη μηχανή σωλήνων PP για το αέριο/την παροχή νερού
| Όνομα Προϊόντος: | ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |
|---|---|
| πλαστική μηχανή σωλήνων: | πλαστική γραμμή σωλήνων |
| Θερμοκρασία ελεγκτή: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
Hollowness εσωτερικής διαμέτρου PE τεράστια σπειροειδής γραμμή παραγωγής τοίχων, ζαρωμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| μηχανή σωλήνων pe: | γραμμή εξώθησης σωλήνων pe |
| Όνομα Προϊόντος: | σωλήνας pe που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος που ελέγχεται από PLC με σύστημα ψύξης ηλεκτρικής ενέργειας και νερού 100-1000 kW
| Τόπος πρωτοτύπου: | Κίνα |
|---|---|
| Μέγιστο. Παραγωγή: | Προσαρμοσμένο |
| Συνολική ισχύς: | Προσαρμόσιμο |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Συσσωρευμένου HDPE 32-1600mm Αυτόματης Εξώθησης
| Χαρακτηριστικά: | Υψηλή Παραγωγικότητα, Ανταγωνιστική Τιμή, Εξοικονόμηση Ενέργειας, Αυτόματο |
|---|---|
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
| Μέγιστη έξοδος: | 60-2000 kg/h |
Μηχανή μονοπτέρυγας κυματοειδούς σωλήνα με σύστημα ελέγχου PLC για εύρος διαμέτρου σωλήνα 32mm-1600mm και παραγωγική ικανότητα 200-2000kg/h
| ψύξη: | Με νερό ή φυσητήρα |
|---|---|
| Βασικά σημεία πώλησης: | Σύστημα παραγωγής σωλήνων υψηλής ακρίβειας, ενεργειακής απόδοσης, μηχανήματα κατασκευής κυματοειδών |
| Παραγωγική ικανότητα: | 200 - 2000 κιλά/ώρα |
Μηχανή Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχοι με Εύρος Διαμέτρου Σωλήνα 32mm-1600mm, Σύστημα Ελέγχου PLC και Παραγωγική Ικανότητα 200-2000kg/h
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
| Στρώμα: | Μονός τοίχος, Διπλός τοίχος, Τρία Επίπεδα |

