Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe extrusion machine ] αγώνας 940 προϊόντα.
Μηχανή Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος από HDPE με Διάμετρο 32-1600mm
| PLC σύστημα: | Siemens |
|---|---|
| Χρήση: | Γραμμή εξώθησης πλαστικού σωλήνα |
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με έλεγχο PLC με διάμετρο 32-1600 mm και χαρακτηριστικά εξοικονόμησης ενέργειας
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
32-1600mm Διαμέτρου σωλήνα κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με διπλή στρώση σπειροειδής συγεξόδευση και σύστημα PLC της Siemens
| Σχηματισμός: | Σχηματισμός υπό κενό |
|---|---|
| Πεθαίνω: | Διπλή στρώση σπειροειδούς συν-εξώθησης |
| Απόδοση HDPE: | 40-1600 kg/ώρα |
Ο ενιαίος τοίχος ζάρωσε τη γραμμή εξώθησης σωλήνων/το ζαρωμένο σωλήνα κατασκευάζοντας τα μηχανήματα
| Έλεγχος θερμοκρασίας: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
|---|---|
| Όνομα μηχανών: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
| Τύπος προϊόντος: | Πλαστική διαμόρφωση σωλήνων |
Ηλεκτρονική μηχανή διπλού τοιχώματος HDPE 32-1600mm πλήρως αυτοματοποιημένη
| Μέθοδος ψύξης: | Ψύξη νερού |
|---|---|
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE Regrind/Granules |
| Χρήση: | Γραμμή εξώθησης πλαστικού σωλήνα |
Υψηλής απόδοσης γραμμή εκχύλισης κυματοειδών σωλήνων PVC 500-2000Kg/h Ικανότητα
| Εμπορικό σήμα επαφέων: | Siemens |
|---|---|
| Μέγιστο. Ταχύτητα γραμμής: | 2m/min-33m/min |
| Εφαρμογή: | Παραγωγή σωλήνων PVC |
Μηχανή Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχων με Παραγωγή 60-2000kg/h και Διάμετρο Σωλήνα 32mm-1600mm για Γραμμή Παραγωγής Πλαστικών Σωλήνων με Έλεγχο Siemens PLC
| Παραγωγή: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
Μηχανή διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων με ψύξη αέρα και ψύξη νερού με τηλεχειρισμό PLC για την προστασία καλωδίων
| Λέξεις-κλειδιά: | Εγκαταστάσεις κατασκευής σωλήνων PVC |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος: | Γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα προστασίας καλωδίου |
| Περίοδος εγγύησης: | 12 μήνες |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων PP 32-1600mm
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
| Capacity: | 150-2000kg/h |
Ο αυτόματος ενιαίος τοίχος ζάρωσε τη γραμμή εξώθησης σωλήνων, ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τον εξοπλισμό
| Σχέδιο βιδών: | Ενιαία |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
| εφαρμογή: | Σωλήνας |

