Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe extrusion machine ] αγώνας 940 προϊόντα.
Αυτοματοποιημένη μηχανή διπλού τοιχώματος κυματισμού σωλήνων για υψηλής παραγωγικής ικανότητας
| Δομή καναλιού βίδας: | Βαθιά βίδα |
|---|---|
| Χρώμα: | Όσον αφορά το αίτημα του πελάτη |
| Πρωτότυπη ύλη: | PP/PE/PVC |
Διάμετρος 16-1500 mm Δύο τοιχωματικές κυματοειδείς γραμμές εκτόξευσης σωλήνων με σχηματισμό κενού και υλικό καλούπιας κράματος αλουμινίου
| Υλικά: | PE/PP/PVC |
|---|---|
| Τύπος σχηματισμού: | Κενό |
| είδος προϊόντος: | Μηχανήματα Κυματοειδών Σωλήνων |
Ηλεκτρική Siemens Δύο τοιχώματα κυματοειδής σωλήνα γραμμή εξάντλησης για PE σωλήνα Διαμέτρου 32-1500mm υψηλής χωρητικότητας
| Αυτοματοποίηση: | Αυτοματοποιημένο |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100-2000KG/ώρα |
| Πρωτότυπη ύλη: | PP/PE/PVC |
ID100-ID1500mm Δύο τοιχωμένες κυματοειδείς σωλήνες γραμμή έκτασης με υψηλής χωρητικότητας μονό βίδα εκτάκτη και 250-1000kg / h χωρητικότητα
| Υλικό σωλήνων: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
| Γύρισμα: | Μηχανές για την κατασκευή οχημάτων με κινητήρα |
Ηλεκτρονικές συσκευές για την επεξεργασία αποβλήτων
| Τύπος σχηματισμού: | Κενό |
|---|---|
| Τύπος Προϊόντος: | Μηχανήματα Κυματοειδών Σωλήνων |
| Μέγιστη διάμετρος σωλήνα: | 1600 χιλιοστά |
Linha de produção de tubos corrugados personalizada com controle remoto PLC projetada para saída de tubos contínua e consistente
| Ανήκει: | Γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα |
|---|---|
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
| Τύπος κυματοειδούς: | Τύπος περιστροφικού καλουπιού |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων PE PVC με μονό τοίχωμα με τηλεχειριστήριο και έλεγχο PLC της Siemens
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και Μηχανογραφημένο |
|---|---|
| Διάμετρος: | 32mm-1600mm |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής Κυματοειδών Πλαστικών Σωλήνων με Έλεγχο PLC Siemens για Εύρος Διαμέτρου Σωλήνων 32mm - 1600mm
| Κύριος κινητήρας: | Siemens Beide |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm - 1600mm |
| Τύπος επεξεργασίας: | Μηχανή εξώθησης |
Πλήρως αυτόματη γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων με τοίχωμα με ψύξη νερού για κυματοειδείς σωλήνες πλαστικού μήκους 32-1600 mm
| Εφαρμογή Pipe: | Αποχέτευση, Εκροή λυμάτων, Παροχή νερού |
|---|---|
| Μέθοδος Ψύξης: | Υδροψύξη |
| Κατάλληλο Υλικό: | Κόκκοι PE, PP PVC, HDPE |
ID16mm ζαρωμένος HDPE εξωθητής βιδών φραγμών σωλήνων
| Ταυτότητα σωλήνων: | 16 32 40 50 63 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | SJ 55/30 |

