Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe extrusion machine ] αγώνας 940 προϊόντα.
Επαγγελματικός Σχεδιασμός Μηχανημάτων Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Οριζόντια Δομή και Ρυθμιζόμενη Πυκνότητα 10-120gsm
| Τύπος προϊόντος: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE κυματοειδές σωλήνα |
|---|---|
| Κύρια ισχύς: | 20-350kW |
| Εφαρμογή μηχανής: | Παραγωγή PE MPP PPR PERT σωλήνα |
Μηχανή κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με διάμετρο σωλήνων 32-1600 mm, οθόνη αφής ελέγχου PLC και υψηλή παραγωγικότητα για την παραγωγή βιομηχανικών σωλήνων
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC με οθόνη αφής |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη, |
| Κατάλληλο Υλικό: | Κόκκοι PE, PP PVC, HDPE |
Η γραμμή εξάντλησης κυματοειδών σωλήνων με βαρύ φορτίο για ευέλικτες σωλήνες και εφαρμογές διπλού τοιχώματος
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός τοίχος, Διπλός τοίχος, Τρία Επίπεδα |
| Βάζω: | 200 - 2000 κιλά/ώρα |
Γραμμή Παραγωγής Κυματοειδούς Σωλήνα Ψύξης Νερού με Προηγμένο Σύστημα Ψύξης για Ταχεία Στερεοποίηση Σωλήνα
| Μέθοδος Ψύξης: | Υδροψύξη |
|---|---|
| Κατάλληλο Υλικό: | Κόκκοι PE, PP PVC, HDPE |
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη, |
Ελέγχος PLC με οθόνη αφής Μηχανή κυματοειδών σωλήνων με μονό τοίχωμα με ηλεκτρικά εξαρτήματα Schneider Siemens για διάμετρο σωλήνων 32-1600mm
| Εφαρμογή Pipe: | Αποχέτευση, Εκροή λυμάτων, Παροχή νερού |
|---|---|
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Schneider/Siemens |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC με οθόνη αφής |
Μηχανή υψηλής ακρίβειας μονοστοιχίας κυματοειδών σωλήνων με έλεγχο PLC για την παραγωγή σωλήνων 32mm-1600mm
| Βασικά σημεία πώλησης: | Υψηλή ακρίβεια |
|---|---|
| Τύπος βιδωτό: | Μεμονωμένος βίδα |
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
Hollowness PE 2003000mm σπειροειδής εξωθητής σωλήνων τοίχων/τεράστια γραμμή σωλήνων Sprial τοίχων διαμέτρων PE
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | πλαστικός εξωθητής σωλήνων |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
600kg/H 160kw αγωγών εξωθητής σωλήνων ταυτότητας 200mm ζαρωμένος
| Εξωθητής: | SJ120/30 SJ90/30 |
|---|---|
| Φόρμες: | επικεφαλής φραγμός φορμών μανικιών νερού κύβων 500800mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
Ζαρωμένη Hdpe OD 400mm 750kg/H γραμμή παραγωγής σωλήνων
| Σωλήνας OD: | 200-400 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Ενιαίος εξωθητής βιδών 1: | Sj-90/30 |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος από PVC 500-2000Kg/h Χωρητικότητα
| Βίδα και βαρέλι: | Κωνικός δίδυμος εξωθητής βιδών |
|---|---|
| Πακέτα: | Ταινία και κουτιά |
| Μέγιστο. Ταχύτητα γραμμής: | 2m/min-33m/min |

