Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe extrusion machine ] αγώνας 940 προϊόντα.
Ενιαία μηχανή 20m/Min σωλήνων τοίχων ζαρωμένη εξώθηση πλαστική
| Εφαρμογή: | κατασκευή του ζαρωμένου σωλήνα |
|---|---|
| Τάση: | 380v ή 480v ή όπως απαιτείται |
| Σχέδιο βιδών: | Ενιαία βίδα |
72rpm 75mm HDPE βιδών DWC γραμμή 5m/Min εξώθησης σωλήνων
| Σχέδιο βιδών: | ενιαία βίδα 2 |
|---|---|
| Διάμετρος βιδών: | 65 και 75 χιλ. |
| Ταχύτητα βιδών (περιστροφή/λεπτό): | 72 περιστροφές/λεπτό |
Μηχανή σωλήνων PLC 63mm ζαρωμένη για την προστασία καλωδίων
| 404 Not Found: | κατασκευή των σωλήνων για την προστασία καλωδίων |
|---|---|
| Ταυτότητα σωλήνων: | 63-250ΜΜ |
| Βασική πώληση poiont: | υψηλά ποιοτικά ηλεκτρικά τμήματα |
80kg/H HDPE PVC που ζαρώνουν κατασκευή της μηχανής για το σωλήνα 250mm
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE PVC |
|---|---|
| Υλικό βιδών: | 38CrMoAlA |
| Διάμετρος βιδών: | 90 |
Αερόψυξης ζαρωμένος DWC σωλήνων εξωθητής σωλήνων μηχανών ζαρωμένος PVC
| Τάση: | 220V / 360V |
|---|---|
| Πλεονέκτημα: | εύκολος να λειτουργήσει |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες: | Οικοδομές |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Κυματοειδών PVC 32-1600mm Υψηλής Χωρητικότητας, Προσαρμόσιμου Σχεδιασμού για Αποτελεσματική Εξώθηση
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνες αποχέτευσης, Δημοτικό Μηχανικό, Υπόγεια Σωλήνες Αποχέτευσης, Ηλεκτρικό Διάγωγο |
Προσαρμόσιμη γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων PVC με χωρητικότητα 60-2000kg/h και διάμετρο σωλήνα 32-1600mm για ηλεκτρονική σήμανση
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | PVC/PE κυματοειδές μηχάνημα εξώθησης σωλήνα |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοσία πρώτης ύλης με βίδα, σχήμα σε μηχανή σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής ψύξης με νερό, online cu |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Advanced Plastic Raw Material Processed Technology and Siemens PLC System Featuring High-Efficiency Cooling
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Μέγιστη έξοδος: | 400kg/h-600kg/h |
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Η τροφοδοσία πρώτων υλών σε εξωθητήρα βιδών, διαμόρφωση σε μηχάνημα σχηματισμού, ψύξη δεξαμενής νερο |
PE/PP/PVC ενιαία διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή παραγωγής εξώθησης σωλήνων μηχανών σωλήνων
| Πρότυπο εξωθητών: | J90/33 |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | 380V τριφασικός |
| Αναστροφέας: | ABB |
50mm ενιαίο κεφάλι κύβων εξώθησης τοίχων ζαρωμένο HDPE
| Προϊόν: | Κεφάλι κύβων |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE, PP, PVC, HDPE/PP, PE/PP, LDPE |
| Υλικό βιδών: | 38CrMoAlA |

