Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe extrusion machine ] αγώνας 940 προϊόντα.
HDPE PE PP Corrugation τοίχων υψηλής ταχύτητας ενιαία μηχανή σωλήνων για τον ηλεκτρικό σωλήνα
| Εξωθητής 1: | 55/30 |
|---|---|
| Δύναμη 1: | 18,5 KW |
| Μέγιστο Outout 1: | 70 kg/h |
Ο ενιαίος τοίχος ζάρωσε σωλήνων εξωθητών γραμμή σωλήνων ταυτότητας 250mm τη ζαρωμένη
| Φόρμες: | Κεφάλι κύβων, φραγμοί φορμών, μανίκι νερού |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 90/33 |
| L/D: | 33/1 |
Διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής γραμμών εξώθησης σωλήνων καλωδίων (DWC)
| Όρος: | Νέος |
|---|---|
| Προδιαγραφή: | 500mm |
| Προέλευση: | Κίνα |
HDPE 600mm PVC διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων
| εφαρμογή: | ΓΡΑΜΜΗ σωλήνων, ΕΞΩΘΗΣΗΣ ΣΩΛΗΝΩΝ, καλώδιο, σωλήνας αγωγών ή σωλήνας Swage |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE, PVC, HDPE, PP |
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας, διπλός-βίδα |
Ο ενιαίος τοίχος HUASU ζάρωσε τη μηχανή σωλήνων, ζαρωμένος SBG63 εξωθητής σωλήνων
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
εξοπλισμός και μηχανήματα σωλήνων πολυαιθυλενίου 12mm - 1200mm για τη γραμμή παραγωγής
| Πρώτη ύλη: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| Πάχος τοίχων: | μπορέστε να προσαρμοστείτε ή τυποποιημένος |
| Μήκος σωλήνων: | 6m |
Επιλογές ημιαυτόματης έως πλήρως αυτόματης μηχανής για σωλήνες από ανθρακονήματα, ηλεκτρολογικός εξοπλισμός σωλήνων για βιομηχανικές εφαρμογές και λύσεις μεταφοράς ρευστών
| Επίπεδο αυτοματισμού: | Διαθέσιμες επιλογές ημιαυτόματες έως πλήρως αυτόματες |
|---|---|
| Τύπος σωλήνα: | Μονόπετρα ή διπλόπετρα |
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
36/38 Μηχανή σωλήνων κυματισμού με ηλεκτρικά εξαρτήματα της Siemens και προσαρμόσιμο σχέδιο
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
|---|---|
| Τύπος εξωτήρα: | Εξαγωγέας με μία μόνο βίδα |
| Υλικό σωλήνων: | PE, PP, PVC |
Μηχανή διπλού τοιχώματος PE PP κυματοειδούς σωλήνα 38CrMoALA βίδα υλικό για ακριβή ανθεκτική επεξεργασία πλαστικών
| Χρώμα: | Όσον αφορά το αίτημα του πελάτη |
|---|---|
| Δομή καναλιού βίδας: | Βαθιά βίδα |
| Αυτοματοποιημένη βαθμίδα: | Αυτοματοποιημένο |
Μηχανή σωλήνων κυματοειδών PVC με διάμετρο σωλήνα 32-1600mm Διπλής στρώσης σπειροειδής συν-εξώθηση και σύστημα PLC Siemens
| Μέγιστη ταχύτητα (m/min): | 1.5-5m/min |
|---|---|
| Συνολική ισχύς ((KW): | 200-1000kw |
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ): | 32-1600mm |

