Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ double wall corrugated pipe extrusion line ] αγώνας 809 προϊόντα.
ID63mm σπειροειδής γραμμή παραγωγής σωλήνων υδρόψυξης 18.5kw
| Ταυτότητα σωλήνων: | 30-63 χιλ. |
|---|---|
| Λ: Δ: | 30:1 |
| Εξωθητής: | Sj-65/30 |
Υψηλή αποτελεσματική PE/PP σπειροειδής σωλήνων εξώθησης μηχανή σωλήνων γραμμών SQ63-250 ενωμένη στενά σπείρα
| Αυτόματη Βαθμού: | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία |
| Βάρος: | Σύμφωνα με το πρότυπο |
Μηχανή Σωλήνων Ταχείας Κυματοειδούς / Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων DWC Σύστημα Ελέγχου PLC Ψύξης Νερού Για Προηγμένη Ψύξη
| Τύπος Προϊόντος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |
|---|---|
| Πρώτη Ύλη: | Hdpe/PE,PP,PVC,PA,EVA,PVDF νέες ή ανακυκλωμένες κόκκους |
| Εφαρμογή: | Δίπλωμα κυματοειδούς σωλήνα, σωλήνα παροχής νερού/αερίου |
Η μηχανή κατασκευής σωλήνων HUASU DWC, ζαρώνει τα μηχανήματα sbg-600 σωλήνων
| Όνομα μηχανών: | διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |
|---|---|
| Θερμοκρασία ελεγκτή: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
| Όνομα Προϊόντος: | διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |
Γραμμή σωλήνων υψηλής ταχύτητας DWC, ζαρωμένος εξοπλισμός παραγωγής σωλήνων sbg-1000
| Τύπος προϊόντος: | διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος: | ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα |
| Θερμοκρασία ελεγκτή: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
Ηλεκτρικό καλώδιο αγωγού PVC κυματοειδής σωλήνα μηχανή Διαμέτρου 32-1600mm με προηγμένη τεχνολογία
| Processing procedure: | Raw Material Feeding In Screw Extruder, Shaping In Forming Machine ,Water Cooling Tank Cooling,online Cut By Cutting Machine |
|---|---|
| Production Line Feature: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
| Capacity: | 60-2000kg/h |
Σπειροειδής σωλήνας υψηλής ταχύτητας που κάνει τη μηχανή/τη γραμμή παραγωγής SBG 63-250 σωλήνων PVC
| Κύβος: | ф50-200mm |
|---|---|
| Βαθμολογώντας δεξαμενή: | Sgzl-200 |
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
Σπειροειδής σωλήνας PE/ενιαίος (πολυ) στρώματος PP που κάνει τη γραμμή Dieф50-200mm εξώθησης μηχανών
| Κύβος: | ф50-200mm |
|---|---|
| Μοτέρ: | Siemens |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
PE PVC PP που ζαρώνουν πέρασμα κλωστής σε βελόνα του εξοπλισμού παραγωγής σωλήνων 300-400kg/h
| Τύπος μηχανών σωλήνων: | Ζαρωμένη PVC γραμμή εξώθησης σωλήνων |
|---|---|
| Σειρά σωλήνων: | 110315MM |
| Βίδα: | Δίδυμη βίδα 80/156 |
80kg/H HDPE PVC που ζαρώνουν κατασκευή της μηχανής για το σωλήνα 250mm
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE PVC |
|---|---|
| Υλικό βιδών: | 38CrMoAlA |
| Διάμετρος βιδών: | 90 |

