Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ plastic pipe manufacturing machine ] αγώνας 732 προϊόντα.
100-1500MM διάμετρος σωλήνα νερού PVC σωλήνα γραμμή εξάντλησης παραγωγής μηχανή υψηλής ταχύτητας
| ΔΙΑΜΕΤΡΟΣ ΥΔΡΟΣΩΛΗΝΩΝ: | 100-1500 χιλιοστά |
|---|---|
| Πλαστικό: | PVC, PE, PP |
| Καταγωγή: | Κίνα |
Ηλεκτρικός εξοπλισμός σωλήνων Σπειροειδής γραμμή παραγωγής σωλήνων με μηχανή περιτύλιξης 100m ρολό ικανή να χειρίζεται διάφορα μεγέθη σωλήνων
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Εύρος μεγέθους σωλήνων: | 40-4000mm |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Μονοπτέρυγοι σωλήνες τύπου σπειροειδών σωλήνων Γραμμή εκτόξευσης ημιαυτόματη έως πλήρως αυτόματη επιλογές Σχήμα σωλήνων με δείγμα ή σχέδιο
| Τύπος σωλήνα: | Μονόπετρα ή διπλόπετρα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
8m/Min πλαστική ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 5-160 χιλ. |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 75/30 |
| Παραγωγή: | 2-8m/min |
2-8m/Min ενιαίο ζαρωμένο τοίχος σωλήνων σύστημα τροφοδοσίας γραμμών παραγωγής αυτόματο
| Διάμετρος σωλήνων: | 5-160 χιλ. |
|---|---|
| Όνομα: | Ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή παραγωγής σωλήνων |
| Παραγωγή: | 2-8m/min |
Ακριβής διπλής τοιχώνας κυματοειδής σωλήνα εξώθηση γραμμή με Siemens Contactor και αυτόματη λειτουργία
| Ηλεκτρικό: | Η Siemens |
|---|---|
| Δυναμικότητα: | 100-2000KG/ώρα |
| Πρωτοϋλικά: | PP/PE/PVC |
Η Siemens Contactor διπλού τοιχώματος κυματοειδούς σωλήνα εξάντλησης 100-2000Kg/h χωρητικότητα
| Πρωτότυπη ύλη: | PP/PE/PVC |
|---|---|
| Επικοινωνία: | Σίμενς, Σνέρντερ. |
| Δυναμικότητα: | 100-2000KG/ώρα |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα HDPE Μονής Τοιχώματος, Τύπου Περιστροφικού Καλούπι, Ικανή για Παραγωγή Σωλήνων Υψηλής Αντοχής
| μέθοδος ψύξης: | Υδροψύξη |
|---|---|
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Δυναμικό: | 220-415V |
Δυνατή διπλή τοιχώδης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με βαθιά δομή καναλιού βίδας
| ΠΛΚ: | Η Siemens |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος: | 40 mm-1600 mm |
| Στροφές και βαρέλια: | 38CrMoAIA |
Ελικοειδής HDPE DWC εργαλείων 600kg/H 800mm μηχανή σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 500800mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 120/30 & SJ 90/30 |
| Ικανότητα: | 600 kg/h |

