Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ plastic pipe manufacturing machine ] αγώνας 732 προϊόντα.
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Υψηλή Απόδοση, με χωρητικότητα 60-2000kg/h και ταχύτητα παραγωγής 0.5-5m/min
| Ταχύτητα παραγωγής: | 0,5-5m/λεπτό |
|---|---|
| Πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Βασικά σημεία πώλησης: | Αυτόματο |
Ηλεκτρική εξοικονόμηση DWC γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με χωρητικότητα 60-2000kg/h και διάμετρο σωλήνα 32-1600mm για υψηλή παραγωγικότητα
| Σύστημα ψύξης: | Σύστημα ψύξης νερού και αέρα |
|---|---|
| Διαδικασία επεξεργασίας: | Τροφοδοτοποίηση πρώτων υλών → Εξώθηση βιδών → σχηματίζοντας → ψύξη νερού → κοπή |
| Τύπος προϊόντος: | Γραμμή εξώθησης διπλού τοίχου κυματοειδούς σωλήνα |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Κυματοειδών Μονότοιχοι Υψηλής Χωρητικότητας με Χωρητικότητα 60-2000kg/h και Εύρος Διαμέτρου 32mm-1600mm
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
|---|---|
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και Μηχανογραφημένο |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδών Σωλήνων Υψηλής Παραγωγικότητας με Ηλεκτρονικό Έλεγχο για Σωλήνες Διαμέτρου 32-1600mm
| Εύρος σωλήνων: | 32-1600mm |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος: | Μηχανογραφημένος |
| Εφαρμογή: | Κατασκευή πλαστικού κυματοειδούς σωλήνα |
Η γραμμή παραγωγής διπλών τοιχωμάτων κυματοειδών σωλήνων με χωρητικότητα 60-2000kg/h και εύρος διαμέτρου σωλήνων 32-1600mm για αυτόματη λειτουργία
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
Μηχανή Εξώθησης Διπλού Τοιχώματος Κυματοειδούς Σωλήνα με Έλεγχο PLC, Διαμέτρου 32-1600mm για Υψηλή Παραγωγικότητα
| Υλικό: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
| Τύπος επεξεργασίας: | Διέλαση κυματοειδούς σωλήνα |
Ελεγχόμενη από PLC γραμμή εκτόξευσης διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων για υψηλή παραγωγικότητα με εύρος διαμέτρου 32-1600 mm
| Εύρος διαμέτρου: | 32-1600mm |
|---|---|
| Επιλογές υλικού: | HDPE/PP/PE/PVC/MPP |
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
Διπλή γραμμή παραγωγής σωλήνων τοίχων ζαρωμένη πολυαιθυλένιο
| Όνομα: | Ζαρωμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων duall-τοίχων πολυαιθυλένιο |
|---|---|
| Προϊόν: | Σωλήνες DWC |
| Εμπορικό σήμα: | Εμπορικό σήμα Huasu Shandong |
Δύο τοίχοι κυματοειδής σωλήνα γραμμή έκτασης με πλανητική κοπή και πρίζα σε απευθείας σύνδεση για σωλήνες εσωτερικής διαμέτρου 32mm-1600mm
| βαρέλι: | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 |
|---|---|
| Τύπος ταχύτητας: | ΕΛΙΚΟΣ ΕΡΓΑΛΕΙΟ |
| Παραγωγή: | 100-2000 kg/h |
Γραμμή Παραγωγής Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος Υψηλής Ταχύτητας με Χαμηλή Κατανάλωση Ενέργειας και Τεχνολογία Siemens PLC
| Εξοργιστής: | Μονής εξωθητήρας βιδών |
|---|---|
| Υλικά: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Περισσότερα είδη: | Διαθέσιμη υψηλή ταχύτητα |

