Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ plastic pipe manufacturing machine ] αγώνας 732 προϊόντα.
Αυτόματη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με ένα μόνο τοίχωμα με τηλεχειριστήριο Siemens PLC και ηλεκτρονική κλήση
| Περιστέλλων: | Όπως απαιτείται ή κινεζική μάρκα Guomao |
|---|---|
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων με ενιαίο τοίχωμα με τηλεχειριζόμενο ηλεκτρονικό χτύπημα και προσαρμόσιμες λύσεις κυματομορφών για σωλήνες HDPE PVC PE MPP PA
| Συνιστώμενη πρώτη ύλη: | Νέο υλικό για PE,PVC |
|---|---|
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm-1600mm |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών τοιχωμάτων Siemens Main Motor με σύστημα ελέγχου PLC και υδρόψυξη
| Συνιστώμενη πρώτη ύλη: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| Πακέτο μεταφοράς: | Standard πακέτο στο εξωτερικό |
| Στρώμα: | Ενιαίος τοίχος, διπλοτειχισμένος |
Ελέγχουσα με PLC μονοδιάμεση κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων για κόκκους PE, PP, PVC, HDPE με διάμετρο σωλήνων 32-1600 mm
| Όνομα μηχανήματος: | Γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα |
|---|---|
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC με οθόνη αφής |
| Κατάλληλο Υλικό: | Κόκκοι PE, PP PVC, HDPE |
Ηλεκτρονικός έλεγχος PLC Ηλεκτρική εξοικονόμηση μεμονωμένου τοιχώματος κυματοειδούς σωλήνα εξώθηση γραμμή με 32mm-1600mm διάμετρο σωλήνα εύρος
| Σύστημα Ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
|---|---|
| Όνομα μηχανήματος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |
| Ζώνες θέρμανσης: | 5-8 Ζώνες |
Πλατφόρμα παραγωγής κυματοειδών σωληνώσεων με εξώθηση που διευκολύνει τον αυτοματοποιημένο σχηματισμό σωληνώσεων και τον έλεγχο της διαδικασίας
| Ανήκει: | Γραμμή Εξώθησης |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
| σύστημα ελέγχου: | Έλεγχος PLC |
220kg/H αντι εύφλεκτη Hdpe γραμμή 63mm εξώθησης σωλήνων διάμετρος
| Προϊόν: | Κεφάλι κύβων |
|---|---|
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | LDPE, HDPE |
| Υλικό βιδών: | 38CrMoAlA |
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος που ελέγχεται από PLC με σύστημα ψύξης ηλεκτρικής ενέργειας και νερού 100-1000 kW
| Τόπος πρωτοτύπου: | Κίνα |
|---|---|
| Μέγιστο. Παραγωγή: | Προσαρμοσμένο |
| Συνολική ισχύς: | Προσαρμόσιμο |
Μηχανή κυματοειδών σωλήνων PVC Twin Wall 32-1600mm με PLC της Siemens
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Inverter Brand: | Siemens |
DWC Pipe Extrusion Line with Online Belling High-Efficiency Cooling System and Precision Pressure Casting Process
| Τύπος καλαμάρι: | Διπλός σταθμός ή μεμονωμένος σταθμός |
|---|---|
| Τελικό προϊόν: | Σωλήνας αποστράγγισης, δημοτική μηχανική, υπόγεια σωλήνας αποχέτευσης, ηλεκτρικό καλώδιο |
| Επεξεργασμένη πλαστική πρώτη ύλη: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |

