Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ plastic pipe manufacturing machine ] αγώνας 732 προϊόντα.
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος Siemens Contactor για εύρος διαμέτρου σωλήνα 32mm-1600mm
| Προδιαγραφές: | 32-1600 mm |
|---|---|
| Υλικό βίδας: | 38CrMoALA |
| Υλικό καλούπιας: | Σύνθεση αλουμινίου |
Δύο τοίχοι κυματοειδής σωλήνα εξάντληση γραμμή με σύστημα ψύξης με νερό και αέρα για 0,5-5m/min ταχύτητα παραγωγής και τον τύπο ψύξης
| Σύστημα ψύξης: | Σύστημα ψύξης νερού και αέρα |
|---|---|
| Ταχύτητα παραγωγής: | 0,5-5m/λεπτό |
| Τύπος προϊόντος: | Γραμμή εξώθησης διπλού τοίχου κυματοειδούς σωλήνα |
Προηγμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος από HDPE PVC με ψύξη νερού και προσαρμόσιμο μήκος σωλήνα
| Εγγύηση: | 1 έτος |
|---|---|
| Βιδωτό υλικό: | 38crmoala |
| Μήκος σωλήνα: | 6m ή προσαρμοσμένο |
Siemens Contactor PLC Control Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 35-55 Working Days Lead Time
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματο |
|---|---|
| Δομή καναλιού βιδών: | Βαθύ βίδα |
| Κύριος κινητήρας: | Siemens |
Αυτόματη γραμμή διέλασης κυματοειδούς σωλήνα μονού τοιχώματος με εύρος διαμέτρου 32mm-1600mm και απόδοση 60-2000kg/h
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm - 1600mm |
|---|---|
| Στρώμα: | Μονός Τοίχος, Διπλός Τοίχος, Τριών Επιπέδων |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών μονής τοιχώματος 32mm-1600mm με τηλεχειριστήριο, διαδικτυακή διαμόρφωση άκρων και προσαρμόσιμο κυματοειδές
| HDPE σωλήνες: | Μονόπετρα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό: | Υψηλή παραγωγικότητα, ανταγωνιστική τιμή, εξοικονόμηση ενέργειας, αυτόματη |
| Τύπος μηχανής: | Μηχανή για κυματοειδή σωλήνες με ένα τοίχωμα |
Γραμμή Εξώθησης Κυματοειδούς Σωλήνα Μονής Τοιχώματος με Έλεγχο PLC, Ισχύς Κινητήρα 37kw και Σχεδιασμός Μονής Βίδας για Συνεπή Παραγωγή Σωλήνων
| Υλικό μανίκι νερού: | Χάλυβα υψηλής ποιότητας |
|---|---|
| Λέξεις-κλειδιά: | Πλαστική μηχανή |
| Σχεδιασμός βίδας: | Μονής βύθισης |
Ηλεκτρονικός έλεγχος PLC Ηλεκτρονικός έλεγχος PLC Ηλεκτρονικός έλεγχος
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
|---|---|
| Υλικό: | HDPE (πολυαιθυλένιο υψηλής πυκνότητας) |
| Βιδωτό Υλικό: | 38CrMoALA |
Αυτόματη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με χωρητικότητα 60-2000kg/h και εύρος διαμέτρου σωλήνων 32-1600mm
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
|---|---|
| Ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
Εξατομικευμένη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή Δομή με Υλικό Μούχλας από Κράμα Αλουμινίου και Επαφέα Schneider
| Κινητήρας: | Η Siemens |
|---|---|
| Πεδίο διαμέτρου σωλήνα: | 32 mm-1600 mm |
| Υλικά: | PE/PP/PVC |

