Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ plastic pipe manufacturing machine ] αγώνας 732 προϊόντα.
γραμμή εξώθησης σωλήνων αγωγών PE 260kg/H 75kw 250mm
| Εξωθητής: | SJ90/30 |
|---|---|
| Μηχανή: | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος 75kw |
| Ανώτατη παραγωγή: | 260 kg/h |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος PE PP PVC 380V Προσαρμόσιμη
| Barrel Screw: | Hardness Of Screw HV>740 |
|---|---|
| Engagement System: | Full Intermeshing |
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
Siemens PLC Controlled Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 1600mm
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Siemens, Scheider, ABB κ.λπ. |
|---|---|
| Έλεγχος εξωθητών: | από την αφή οθόνης PLC Siemens |
| Μήκος: | 30000 χιλιοστά |
Γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα μονής τοιχώματος με κιβώτιο ταχυτήτων σκληρών δοντιών για υψηλή ακρίβεια και ηλεκτρική θέρμανση
| κιβώτιο ταχυτήτων: | Σκληρό πρόσωπο δοντιών |
|---|---|
| Μοτέρ: | Siemens |
| Δομή καναλιού βιδών: | Βαθύ βίδα |
Μηχανική Δημοτικού Μηχανικού Διπλής τοιχώδους κυματοειδούς σωλήνα γραμμή εξάντλησης με Siemens Contactor για υψηλή παραγωγικότητα και 32-1600mm διάμετρο σωλήνα
| Εύρος διαμέτρου σωλήνα: | 32-1600mm |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα: | 60-2000kg/ώρα |
| Τύπος κυρώσεως: | Οριζόντιος |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος HDPE με πλήρες σύστημα αλληλοσύνδεσης
| Electric Components: | Siemens, Scheider, ABB Etc |
|---|---|
| Material: | High-density Polyethylene (HDPE) |
| Engagement System: | Full Intermeshing |
Ενιαία ζαρωμένη τοίχος ταυτότητα 200mm γραμμών παραγωγής σωλήνων PE PP
| Διάμετρος σωλήνων: | 90-250 χιλ. |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 90/30 |
| παραγωγή: | 120-260kg/h |
32-1600 mm Διαμέτρου Διπλής Τείχης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με λειτουργία επέκτασης Belling-on-line και απόδοση 100-2000 kg/h
| Αναλογία βιδών: | 36: 1 |
|---|---|
| Παραγωγή: | 100-2000 kg/h |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |
Υψηλής απόδοσης γραμμή εκχύλισης κυματοειδών σωλήνων PVC 500-2000Kg/h Ικανότητα
| Εμπορικό σήμα επαφέων: | Siemens |
|---|---|
| Μέγιστο. Ταχύτητα γραμμής: | 2m/min-33m/min |
| Εφαρμογή: | Παραγωγή σωλήνων PVC |
Ηλεκτρικά εξαρτήματα της μάρκας Siemens
| Αριθμός καλουπιών: | 28/36 Ζευγάρια |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό ή αέρα |
| Τύπος προϊόντος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |

