Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ hdpe pipe extrusion machine ] αγώνας 916 προϊόντα.
Οριζόντια μηχανή 6280mm μήκος αλυσίδων 1250mm σωλήνων DWC κεντρικό ύψος
| Διάμετρος σωλήνων: | 200500mm |
|---|---|
| Υλικά: | PE/PP μόριο |
| Ανώτατη παραγωγή εξώθησης: | 600kg/h |
80 Kg/H γραμμή παραγωγής σωλήνων πολυαιθυλενίου ενιαία/διπλοτειχισμένη
| μηχανή: | Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος 18,5 KW |
|---|---|
| Ανώτατη παραγωγή: | 80 kg/h |
| Λ: Δ: | 30 ︰ 1 |
Εργοστάσιο επεξεργασίας ηλεκτρικών σωλήνων PE PP PVC
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Γραμμή εξώθησης παραγωγής PP PE μονής διπλού κυματοειδούς σωλήνα με κατεργασία κυματοειδούς σωλήνων ελέγχου PLC
| Σχήμα σωλήνα: | με τις ανάγκες του πελάτη δείγμα ή σχέδιο |
|---|---|
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC, κλπ. |
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη με ρυθμιζόμενη ροή |
Γραμμή εξώθησης παραγωγής ζεστού PVC PP PE μονής διπλού κυματοειδούς σωλήνα με μηχανή κυματοειδούς σωλήνα PLC
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη |
| Παραγωγική ικανότητα: | 10 τόνοι ανά ώρα |
Διπλή βίδα τύπου σχηματισμού κενού DWCP γραμμή παραγωγής με υψηλή ταχύτητα απόδοση και έλεγχο PLC
| Πλεονέκτημα: | Υψηλή ταχύτητα |
|---|---|
| Βιδώστε το αριθ.: | Δύο βίδες |
| Επεξεργασμένο πλαστικό: | HDPE/PP |

