Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ hdpe pipe extrusion machine ] αγώνας 916 προϊόντα.
Μηχανή σωλήνων κυματοειδών PVC με διάμετρο σωλήνα 32-1600mm Διπλής στρώσης σπειροειδής συν-εξώθηση και σύστημα PLC Siemens
| Μέγιστη ταχύτητα (m/min): | 1.5-5m/min |
|---|---|
| Συνολική ισχύς ((KW): | 200-1000kw |
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ): | 32-1600mm |
Πλήρης Αυτόματη Γραμμή Παραγωγής Κυματοειδών Σωλήνων με Διάμετρο Σωλήνα 32mm-1600mm και Τηλεχειριστήριο PLC
| Ελεγχος: | PLC με τηλεχειριστήριο |
|---|---|
| Λειτουργία ψύξης: | Υδροψύξη |
| Υλικό μανίκι νερού: | Χάλυβα υψηλής ποιότητας |
Ηλεκτρονική γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωληνώσεων με μονό τοίχωμα PP PE HDPE LDPE
| τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό |
|---|---|
| Υλικό βίδας: | 38CrMoALA |
| Προσαρμοσμένο: | Προσαρμοσμένο |
Διπλοτειχισμένη ζαρωμένη υψηλή ταχύτητα μηχανημάτων σωλήνων για HDPE/τα PP/PVC
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
Μηχανή κυματοειδών σωλήνων με διπλό τοίχωμα HDPE PP PVC αυτοματοποιημένης ποιότητας, με κυματοειδές κυματοειδές για την κατασκευή σωλήνων
| Ανήκει: | Γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος: | Μηχανογραφημένος |
| Ελεγκτής θερμοκρασίας: | Αισθητήρας θερμοκρασίας |
Sbg-250 διπλοτειχισμένα ζαρωμένα μηχανήματα σωλήνων, ζαρωμένος σωλήνας που κατασκευάζουν τα μηχανήματα
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ζαρώστε τα μηχανήματα σωλήνων |
| αντιστροφέας: | Ελεγκτής συχνότητας Siemens |
PVC PP PE Single Double Corrugated Pipe Extrusion Line με μηχανή σωλήνων υψηλής απόδοσης
| Υλικό σωλήνα: | HDPE, PP, PVC |
|---|---|
| Σύστημα ψύξης: | Υδροψύξη |
| Παραγωγική ικανότητα: | 10 τόνοι ανά ώρα |
Sbg-500 διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων, HDPE διπλοτειχισμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Μάρκα: | HUASU pe tube extrusion |
HDPE γραμμών παραγωγής σωλήνων HUASU διπλοτειχισμένος ζαρωμένος διπλοτειχισμένος εξωθητής sbg-500 σωλήνων
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Μάρκα: | HUASU pe tube extrusion |
Υψηλά μηχανήματα σωλήνων παραγωγής διπλοτειχισμένα ζαρωμένα, ζαρωμένος εξωθητής sbg-63 σωλήνων
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ζαρώστε τα μηχανήματα σωλήνων |
| Όνομα Προϊόντος: | διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |

