Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Σπειροειδής σωλήνας υψηλής ταχύτητας που κάνει τη μηχανή/τη γραμμή παραγωγής SBG 63-250 σωλήνων PVC
| Κύβος: | ф50-200mm |
|---|---|
| Βαθμολογώντας δεξαμενή: | Sgzl-200 |
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
Ζαρωμένο CE IOS9001 μηχανών διατρήσεων σωλήνων/μηχανών διατρήσεων υδροσωλήνων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Χρώμα: | HUASU Stander |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
HDPE μηχανημάτων σωλήνων άνθρακα σπειροειδής ενιαία ζαρωμένη τοίχος γραμμή παραγωγής slq-200 σωλήνων
| Κύβος: | ф50-200mm |
|---|---|
| Βαθμολογώντας δεξαμενή: | Sgzl-200 |
| Έλξη-από τη μηχανή: | Slq-200 |
μηχανή σωλήνων 9400mm ενιαία ζαρωμένη τοίχος/σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων άνθρακα PE
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
Τεράστια γραμμή εξώθησης σωλήνων διαμέτρων σπειροειδής, σπειροειδής σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα 90-350KW
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Πιστοποίηση: | CE ISO9001 |
Sbg-500 διπλοτειχισμένη ζαρωμένη μηχανή σωλήνων, HDPE διπλοτειχισμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Μάρκα: | HUASU pe tube extrusion |
HDPE γραμμών παραγωγής σωλήνων HUASU διπλοτειχισμένος ζαρωμένος διπλοτειχισμένος εξωθητής sbg-500 σωλήνων
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Μάρκα: | HUASU pe tube extrusion |
Υψηλή αποτελεσματική διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων για HDPE/το σωλήνα PP
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
Ο διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων HUASU, ζαρώνει τα μηχανήματα σωλήνων
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ζαρώστε τα μηχανήματα σωλήνων |
| Όνομα Προϊόντος: | διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |
Υψηλά μηχανήματα σωλήνων παραγωγής διπλοτειχισμένα ζαρωμένα, ζαρωμένος εξωθητής sbg-63 σωλήνων
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | ζαρώστε τα μηχανήματα σωλήνων |
| Όνομα Προϊόντος: | διπλοτειχισμένος ζαρωμένος εξωθητής σωλήνων |

