Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
32-1600mm Διαμέτρου Διπλό τοίχωμα κυματοειδής σωλήνα γραμμή εκτόξευσης με Siemens κύρια ηλεκτρικά εξαρτήματα και νερό ή ψύξη αέρα
| Εμπειρία παραγωγής: | 23 έτη |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό ή αέρα |
| Εύρος σωλήνων: | ID63 - OD1600mm |
Ηλεκτρικά εξαρτήματα της μάρκας Siemens
| Αριθμός καλουπιών: | 28/36 Ζευγάρια |
|---|---|
| Τρόπος ψύξης: | Ψύξη με νερό ή αέρα |
| Τύπος προϊόντος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |
Αυτόματη γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος με προηγμένο σύστημα ελέγχου PLC και 28/36 ζεύγη καλουπιών για εύρος διαμέτρου σωλήνα 50mm-200mm
| Εύρος σωλήνων: | ID63 - OD1600mm |
|---|---|
| Εμπειρία παραγωγής: | 23 έτη |
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 50mm-200mm |
Διπλή γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων με ηλεκτρικά εξαρτήματα Siemens για διάμετρο σωλήνων 50 mm-200 mm και σκληρότητα βαρελιού HV>940
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 50mm-200mm |
|---|---|
| Διάσταση (μ): | 29*6,8*3 |
| Εμπειρία παραγωγής: | 23 έτη |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος κυματοειδών σωλήνων ελάχιστης διαμέτρου 63mm με σκληρότητα βαρελιού HV>940 και σύστημα ελέγχου PLC
| βαρέλι: | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |
| Διάμετρος σωλήνα: | 63 χιλιοστά |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με ψύξη νερού ή αέρα με κύρια ηλεκτρικά μέρη Siemens και σκληρότητα βαρελιού HV>940
| Τύπος προϊόντος: | Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων |
|---|---|
| Χρήση: | Σωλήνες νερού, πλαστικές σωλήνες, σωλήνες αερίου, κυματοειδείς σωλήνες |
| Εφαρμογή: | Σωλήνες,Σωλήνες,Σωλήνες,Σωλήνες εκτόξευσης,Σωλήνες,Σωλήνες αποχέτευσης ή σωλήνες σβάζ |
Ανθεκτική γραμμή εξώθησης σωλήνων κυματοειδών διπλού τοιχώματος με σύστημα πλήρους εμπλοκής και σχεδιασμό μονής βίδας για χωρητικότητα 250-1000kg/h
| Σύστημα δέσμευσης: | Πλήρης διαφωνία |
|---|---|
| Σχέδιο βίδας: | Μονής βύθισης |
| Χρήση: | Κυματοειδής σωλήνας |
Ηλεκτρονική γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος με PLC της Siemens και χωρητικότητα 250-1000kg/h για ανθεκτικά σωλήνα
| Ικανότητα εξωθητών: | 250-1000 kg/ώρα |
|---|---|
| Μηχανογραφημένος: | Μηχανογραφημένος |
| Φόρμα quantiy: | 28/36 |
Προηγμένη Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή Σωλήνα με Ελικοειδή Μηχανισμό και Μέθοδο Διαστολής Belling-on-line που Διαθέτει Κεφαλή Die από Χάλυβα Υψηλής Ποιότητας
| κυματοειδές: | Διπλό τοίχωμα Cottugated σωλήνα και πρίζα σε απευθείας σύνδεση |
|---|---|
| βαρέλι: | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 |
| Τρόπος επέκτασης: | Κουδούνι-σε-γραμμή |
32-1600 mm Διαμέτρου Διπλής Τείχης κυματοειδής γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με λειτουργία επέκτασης Belling-on-line και απόδοση 100-2000 kg/h
| Αναλογία βιδών: | 36: 1 |
|---|---|
| Παραγωγή: | 100-2000 kg/h |
| Εγγύηση: | 1 Έτος |

