Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων 120kg/H OD110mm
| Διάμετρος σωλήνων: | 40110mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ 75/30 & SJ 55/30 |
| Ικανότητα: | 120-160kg/h |
15Kg/H ενιαία ζαρωμένη στρώμα γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Διάμετρος σωλήνων: | 4.59mm |
|---|---|
| Εξωθητής: | SJ45/30 |
| Ικανότητα: | 8-15Kg/h |
7.5kw επιβεβλημένη γραμμή παραγωγής σωλήνων χαλύβδινων συρμάτων PVC
| Εξωθητής: | Sj-45 |
|---|---|
| Μηχανή: | 7.5kw |
| Ανώτατη παραγωγή: | 20-40kg/h |
HDPE/διπλοτειχισμένος ζαρωμένος σωλήνας PP που κάνει τη υψηλή ταχύτητα παραγωγής
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Τάση: | 380v ή προσαρμοσμένος |
| μήκος: | 30000mm |
PE διπλοτειχισμένη ζαρωμένη σωλήνων εξώθησης γραμμή εξώθησης σωλήνων γραμμών PP ζαρωμένη PVC
| Αυτόματος βαθμός: | πλήρως αυτόματος |
|---|---|
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
| Πιστοποίηση: | CE, ISO9001 |
600kg/H 160kw αγωγών εξωθητής σωλήνων ταυτότητας 200mm ζαρωμένος
| Εξωθητής: | SJ120/30 SJ90/30 |
|---|---|
| Φόρμες: | επικεφαλής φραγμός φορμών μανικιών νερού κύβων 500800mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
160kw γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC DWC PE ταυτότητας 800mm αποξηράνσεων
| Εξωθητής: | 75kw και 160kw |
|---|---|
| Φόρμες: | επικεφαλής φραγμός φορμών μανικιών νερού κύβων 500800mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
μηχανή εξώθησης σωλήνων PE PP 250mm ενιαία ζαρωμένη τοίχος
| εφαρμογή: | ΓΡΑΜΜΗ ΕΞΩΘΗΣΗΣ ΣΩΛΗΝΩΝ, καλώδιο, σωλήνας αγωγών ή σωλήνας Swage |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό, την εγκατάσταση τομέων, την ανάθεση και |
| Αυτόματος βαθμός: | Αυτόματος |
Προσαρμοσμένο πιστοποιητικό CE ISO9001 γραμμών εξώθησης μανικών PVC ενισχυμένο ίνα
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
|---|---|
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
| Δύναμη (W): | σύμφωνα με το πρότυπο |
Μηχανή εξώθησης σωλήνων υψηλής ικανότητας, διπλός σωλήνας PVC σκελών που κατασκευάζει τη μηχανή
| Αυτόματη Βαθμού: | ΠΛΗΡΩΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ |
|---|---|
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στην υπηρεσία |
| Βάρος: | σύμφωνα με το πρότυπο |

