Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων DWC με Τεχνολογία Siemens PLC για εύρος σωλήνων 16-1200mm και Online Δημιουργία Καμπάνας
Λεπτομέρειες
| Επαφές | Siemens | Περισσότερα είδη | Διαθέσιμη υψηλή ταχύτητα |
|---|---|---|---|
| Εύρος σωλήνων | 16-1200 χιλιοστά | Εξοργιστής | Μονής εξωθητήρας βιδών |
| Εφαρμογή Pipe | Παροχή νερού, αποχέτευση και αγωγοί ηλεκτρικών καλωδίων. | Μούχλα | 36-64 ζευγάρια |
| Ηλεκτρικό στοιχείο | Ετικέτα Siemens | Βιδωτό υλικό | 38 Crmoala |
| Επισημαίνω | Γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων,Δίπλωμα εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων διπλού τοιχώματος,Γραμμή αποστράγγισης διπλού τοιχώματος κυματοειδούς |
||
Περιγραφή προϊόντων
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος με Κυματοειδή
Προηγμένη Τεχνολογία Τρίτης Γενιάς
Αυτή η γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος με κυματοειδή αντιπροσωπεύει την αναβαθμισμένη τεχνολογία τρίτης γενιάς της Shandong HUASU, προσφέροντας σημαντικές βελτιώσεις στην απόδοση σε σχέση με τα προηγούμενα μοντέλα. Το σύστημα επιτυγχάνει 20-40% υψηλότερη απόδοση εξωθητήρα και ταχύτητες παραγωγής, ενώ επιτρέπει την απρόσκοπτη διαδικτυακή διαμόρφωση για βέλτιστη απόδοση κυματοειδών σωλήνων.
Η ενσωματωμένη τεχνολογία Siemens PLC εξασφαλίζει αξιόπιστο βιομηχανικό αυτοματισμό, παρέχοντας ακριβή διαχείριση διεργασιών και βελτιωμένη λειτουργική απόδοση καθ' όλη τη διάρκεια του κύκλου παραγωγής.
Βασικά Χαρακτηριστικά & Πλεονεκτήματα
- Η ψύξη νερού υπό πίεση για τα μπλοκ καλουπιών αυξάνει την ταχύτητα παραγωγής και την αποδοτικότητα της κατασκευής
- Η χαμηλή κατανάλωση ενέργειας μειώνει το κόστος παραγωγής για οικονομική, βιώσιμη λειτουργία
- Το αποδοτικό σύστημα κενού εξασφαλίζει την παραγωγή άψογων σωλήνων που πληρούν υψηλά πρότυπα ποιότητας
- Το σύστημα ελέγχου θερμοκρασίας μπλοκ καλουπιών βελτιστοποιεί την ποιότητα των σωλήνων και τη δομική ακεραιότητα
- Γρήγορη αλλαγή μεγέθους καλουπιού με εργαλεία συμβατά με τη διασταύρωση για ευελιξία στην παραγωγή
- Η πλήρως αυτόματη γραμμή εξώθησης ελαχιστοποιεί την χειροκίνητη παρέμβαση
- Ο σύγχρονος έλεγχος κυματοειδούς και εξωθητήρα εξασφαλίζει ακριβή λειτουργία και σταθερή απόδοση
- Οι σκληρυμένες βίδες και οι κάννες παρέχουν αυξημένη ανθεκτικότητα και μεγαλύτερη διάρκεια ζωής
- Διατίθεται υποστήριξη απομακρυσμένης υπηρεσίας για συντήρηση και βοήθεια στην αντιμετώπιση προβλημάτων
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Μπλοκ Καλουπιών | 36-64 Ζεύγη |
|---|---|
| Βαθμός Αυτοματισμού | Αυτόματος |
| Τύπος Εξωθητήρα | Εξωθητήρας Μονής Βίδας |
| Τάση | 380V |
| Εύρος Σωλήνων | 16-1200mm |
| Επαφέας | Siemens |
| Μήκος Δεξαμενής κενού | 6-12m |
| Υλικό Βίδας | 38 CrMoAla |
| Χαρακτηριστικά Παραγωγής | Παραγωγή Υψηλής Ταχύτητας, Χαμηλή Κατανάλωση Ενέργειας |
| Λειτουργία Διαστολής | Διαμόρφωση-on-line, Διπλού τοιχώματος |
Εφαρμογές
Αυτή η μηχανή κατασκευής πλαστικών σωλήνων παράγει πλαστικούς σωλήνες υψηλής ποιότητας για διάφορες εφαρμογές, συμπεριλαμβανομένων συστημάτων παροχής νερού, υποδομών αποχέτευσης και αγωγών ηλεκτρικών καλωδίων. Η τεχνολογία αιχμής επιτρέπει την αποτελεσματική κατασκευή σωλήνων προσαρμοσμένων σε συγκεκριμένες βιομηχανικές απαιτήσεις.
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Συνιστώμενα προϊόντα


Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές