Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλής στρώσης σπειροειδούς συστροφής με διάμετρο σωλήνα 32-1600mm με σύστημα Siemens PLC
Λεπτομέρειες
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ) | 32-1600mm | Πεθαίνω | Διπλή στρώση σπειροειδούς συν-εξώθησης |
|---|---|---|---|
| λειτουργία σωλήνα | Κάλυμμα Προστασίας Καλωδίων, Σωλήνας Μεταφοράς Ιατρικών, Μεταφορά Αερίου, Μεταφορά Νερού | Μέγιστη ταχύτητα (m/min) | 1.5-5m/min |
| Απόδοση HDPE | 40-1600 kg/ώρα | δομή κυματοειδής | Οριζόντια δομή ρεύματος, εύκολη αλλαγή μεγέθους παραγωγής |
| Σχηματισμός | Σχηματισμός υπό κενό | Σύστημα ψύξης | Ολοκληρωμένο εσωτερικό σύστημα ψύξης. |
| Επισημαίνω | Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων,Η γραμμή εξώθησης κυματοειδών σωλήνων,Γραμμή εξώθησης σωλήνα προεντεταμένου σκυροδέματος γέφυρας |
||
Περιγραφή προϊόντων
Ηλεκτρονική γραμμή εξωρύθμισης κυματοειδών σωλήνων προστασίας καλωδίων με γέφυρα
Αυτή η προηγμένη γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων αντιπροσωπεύει την 3η γενιά βελτιωμένων προϊόντων από την Shandong HUASU.Το σύστημα προσφέρει σημαντικά βελτιωμένες επιδόσεις με αύξηση της παραγωγής και της ταχύτητας παραγωγής κατά 20-40% σε σύγκριση με τα προηγούμενα μοντέλαΜε την δυνατότητα ηλεκτρονικού χτυπήματος και το σύστημα ελέγχου PLC της Siemens, εξασφαλίζει τη βέλτιστη απόδοση των τελικών προϊόντων κυματοειδών σωλήνων.
Προχωρημένα χαρακτηριστικά
- Νέο σχεδιασμένο κλειστό μηχανικό χύτευσης με εξειδικευμένο σύστημα ψύξης υψηλής απόδοσης για αλουμινένιες μονάδες
- Βελτιωμένη απόδοση ψύξης κατά την παραγωγή κυματοειδών σωλήνων
- Μηχανή εκτόξευσης υψηλής ταχύτητας και υψηλής απόδοσης με μονοβίδα με επαγγελματικά σχεδιασμένο καλούπι εκτόξευσης
- Δυνατότητα μεγάλης κλίμακας, σταθερής εκτόξευσης
- Εξαιρετική εναλλάξιμη λειτουργία με τη χρήση υψηλής ποιότητας κράματος αεροπορικού αλουμινίου LY12
- Η ακριβής διαδικασία χύτευσης υπό πίεση εξασφαλίζει υλικό υψηλής πυκνότητας απαλλαγμένο από ελαφρούς πόρους
- Ανθεκτικό στην παραμόρφωση κατά τη διάρκεια μακροχρόνιας λειτουργίας
- Διαθέσιμα προσαρμόσιμα σχήματα κύματος ενότητες
- Αυτόματη μηχανή κοπής DWC με έλεγχο υπολογιστή για ακριβή κοπή
- Σταθερή λειτουργία με φιλικό προς τον χρήστη περιβάλλον
Τεχνικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Συνολική ισχύς | 200-1000 kW |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1.5-5 m/min |
| Δομή του κυματιστή | Οριζόντια δομή, εύκολη αλλαγή μεγέθους |
| Μέθοδος σχηματισμού | Σχηματισμός κενού |
| Κεφαλοκέφαλος | Διπλό στρώμα σπειροειδής συγκροτήσεως |
| Λειτουργίες σωλήνων | Προστασία καλωδίων, ιατρική μεταφορά, μεταφορά αερίου, μεταφορά νερού |
| Σύστημα ψύξης | Συμπλήρωμα εσωτερικού συστήματος ψύξης |
| Εξαγωγή HDPE | 40-1600 kg/ώρα |
| Διάμετρος σωλήνα | 32-1600 mm |
Εφαρμογές
Η μηχανή αυτή για την εκτόξευση κυματοειδών σωλήνων παράγει σωλήνες με εξωτερικές διαμέτρους που κυμαίνονται από 32 mm έως 1600 mm. Οι εφαρμογές περιλαμβάνουν καλύμματα προστασίας καλωδίων, ιατρικούς σωλήνες μεταφοράς (μικρότερων μεγεθών),και συστήματα μεταφοράς αερίου/νερού (μεγαλύτερα μεγέθη).
Γκαλερί προϊόντων
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Συνιστώμενα προϊόντα


Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές