Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
22KW-160KW διπλοτειχισμένη ζαρωμένη ενιαία βίδα Estruder μηχανημάτων παραγωγής σωλήνων
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Ενιαία βίδα Estruder |
| Μάρκα: | HUASU |
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή SBG1000 UPVC εξώθησης σωλήνων PVC 321500mm διπλοτειχισμένη
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PVC |
Ενισχυμένη γραμμή εξώθησης μανικών PVC HUASU ίνα, γραμμή μηχανών σωλήνων εξωθητών PVC
| Τύπος προϊόντος: | μάνικα ινών PVC |
|---|---|
| Χρώμα: | HUASU Stander |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ενιαίος σπειροειδής σωλήνας υψηλής ταχύτητας μηχανών σωλήνων βιδών ενιαίος ζαρωμένος τοίχος που κατασκευάζει τη μηχανή
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
| Τόπος καταγωγής: | Shandong, Κίνα (ηπειρωτική) |
Ο υψηλός HDPE παραγωγής τοίχος ζάρωσε τη γραμμή εξώθησης σωλήνων/το σπειροειδή σωλήνα κατασκευάζοντας τη μηχανή
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| εφαρμογή: | Σωλήνας |
| Πλαστικό επεξεργασμένο: | PE |
Υψηλή γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων ακρίβειας/τεράστια μηχανήματα σωλήνων Caliber ηλεκτρικής ενέργειας
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων ηλεκτρικής ενέργειας/προσαρμοσμένη τεράστια μηχανή σωλήνων Caliber
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
HDPE γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων για το σωλήνα αγωγών Eco φιλικό
| Χαρακτηριστικά: | μίας χρήσης σεντόνια |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Shangdong, Κίνα |
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
Ενιαία HDPE βιδών μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος/3-Layer μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος δεξαμενών νερού 1000L
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
| Τόπος καταγωγής: | Shandong, Κίνα (ηπειρωτική) |
Οικονομικά HDPE μηχανή σχηματοποίησης χτυπήματος/HDPE σειράς HUASU 2000L τύμπανο που κατασκευάζει τη μηχανή
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
| Τόπος καταγωγής: | Shandong, Κίνα (ηπειρωτική) |

