Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ pvc pipe making machine ] αγώνας 712 προϊόντα.
Ενιαίος διπλοτειχισμένος ζαρωμένος σωλήνας τοίχων που κάνει τη σειρά PVC PE PP μηχανών
| Επιχείρηση: | Πλαστική Co. τεχνολογίας Huasu Shandong, ΕΠΕ. |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων: | 20mm - 1200mm |
| Πρότυπο: | SJ σειρά |
Ενιαίος σπειροειδής σωλήνας υψηλής ταχύτητας μηχανών σωλήνων βιδών ενιαίος ζαρωμένος τοίχος που κατασκευάζει τη μηχανή
| Σχέδιο βιδών: | Μονής βίδας |
|---|---|
| Αυτόματη Βαθμού: | Αυτόματη |
| Τόπος καταγωγής: | Shandong, Κίνα (ηπειρωτική) |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PVC χαλύβδινων συρμάτων, μαλακός σωλήνας που κατασκευάζει τα μηχανήματα
| Κατάσταση: | Νέα |
|---|---|
| Σχέδιο βιδών: | Ενιαία βίδα Estruder |
| Μάρκα: | HUASU |
Ζαρωμένος σωλήνας PVC 200kg/H 250mm PA που κατασκευάζει τη μηχανή
| Ταυτότητα σωλήνων: | 90250mm |
|---|---|
| Φόρμες: | ID75mm, 100mm, 125mm, 150mm |
| Corrugator: | 1 καθορισμένο Corrugator |
Μηχανή εξώθησης σωλήνων PVC ISO9001 32mm 37kw 250kg/H
| Εξωτερική διάμετρος: | 2032mm |
|---|---|
| Άλλη διάμετρος: | διαθέσιμος και μπορεί να απαιτηθεί |
| συνολική δύναμη: | 37kw |
Ίνα PVC που ενισχύει τη γραμμή εξώθησης μανικών/τη ζαρωμένη γραμμή παραγωγής σωλήνων PVC
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| όνομα: | Γραμμή εξώθησης μανικών PVC |
| Επεξεργασία Τύπος: | Εξώθηση σωλήνων |
Υψηλή παραγωγής PVC σωλήνων εξώθησης γραμμών γραμμή εξώθησης μανικών PVC ενισχυμένη ίνα
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Λειτουργία γραμμών: | αριστερό στο δικαίωμα |
| Ηλεκτρικά εξαρτήματα: | Siemens |
Σπειροειδής σωλήνας υψηλής ταχύτητας που κάνει τη μηχανή/τη γραμμή παραγωγής SBG 63-250 σωλήνων PVC
| Κύβος: | ф50-200mm |
|---|---|
| Βαθμολογώντας δεξαμενή: | Sgzl-200 |
| Τάση: | 380V ή προσαρμοσμένος |
Hollowness PE σπειροειδής εξωθητής σωλήνων τοίχων, σπειροειδής σωλήνας 2003000mm που κατασκευάζει τη μηχανή
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Άλλο όνομα: | εξωθητής σωλήνων pe |
| Προϊόν: | PE ΔΙΟΧΈΤΕΥΣΗΣ |
Αυτόματα PVC σωλήνων εξώθησης μηχανήματα παραγωγής σωλήνων γραμμών διπλοτειχισμένα ζαρωμένα
| Αυτόματη Βαθμού: | PLC |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής: | Shandong, Κίνα (ηπειρωτική) |
| Μάρκα: | HUASU |

