Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
λέξεις-κλειδιά [ hdpe pipe extrusion machine ] αγώνας 916 προϊόντα.
Αυτόματη μηχανή κατασκευής σωλήνων HDPE με σύστημα ψύξης νερού και αέρα και online καμπύλωση για γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος
| Εφαρμογή: | Κατασκευή σωλήνων διπλού τοίχου |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνα: | 32-1600mm |
| Ταχύτητα παραγωγής: | 0,5-5m/λεπτό |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων HDPE με διάμετρο σωλήνα 32mm - 1600mm, αερόψυξη, υδρόψυξη και έλεγχο Siemens PLC
| Εφαρμογή Pipe: | Αποχέτευση, Εκκένωση Λυμάτων, Παροχή Νερού και Υπαίθρια Παροχή νερού |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου σωλήνων: | 32mm - 1600mm |
| Τύπος ψύξης: | Αερόψυξη και υδρόψυξη |
Γραμμή Εξώθησης Σωλήνων Διπλού Τοιχώματος από HDPE Εξοικονόμησης Ενέργειας με Διάμετρο Σωλήνα 32mm - 1600mm και Παραγωγή 100-2000kg/h
| Τελικό προϊόν: | Πλαστικός σωλήνας για αποχέτευση, εκκένωση λυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμοστέες Βιομηχανίες: | Εργοστάσιο παραγωγής |
| Μέθοδος Ψύξης: | Αερόψυξη και υδρόψυξη |
Αυτόματη γραμμή εξώθησης σωλήνων HDPE με έλεγχο PLC Siemens για παραγωγή σωλήνων κυματοειδών υψηλής παραγωγικότητας
| Εφαρμογή Pipe: | Αποχέτευση, Εκροή λυμάτων, Παροχή νερού |
|---|---|
| Εφαρμόζω: | Παροχή νερού, παροχή νερού, εκκένωση λυμάτων, αποχέτευση, άρδευση, ηλεκτρικοί αγωγοί καλωδίων για πρ |
| Πρώτη ύλη: | Κοκκία και σφαιρίδια PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
Η Siemens PLC ελέγχεται από την γραμμή έκτασης σωλήνων HDPE με εύρος διαμέτρου σωλήνων 32 mm - 1600 mm και απόδοση 100-2000kg/h
| Μέθοδος Ψύξης: | Αερόψυξη και υδρόψυξη |
|---|---|
| Εφαρμόζω: | Παροχή νερού, παροχή νερού, εκκένωση λυμάτων, αποχέτευση, άρδευση, ηλεκτρικοί αγωγοί καλωδίων για πρ |
| Παραγωγή: | 100-2000KG/ώρα |
Γραμμή εξώθησης σωλήνων HDPE με ψύξη αέρα και νερού με κύριο κινητήρα Siemens Beide για παραγωγή πλαστικών σωλήνων 100-2000kg/h
| Εφαρμογή Pipe: | Αποχέτευση, Εκροή λυμάτων, Παροχή νερού |
|---|---|
| Εφαρμόζω: | Παροχή νερού, παροχή νερού, εκκένωση λυμάτων, αποχέτευση, άρδευση, ηλεκτρικοί αγωγοί καλωδίων για πρ |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο |
Ενεργειακή εξοικονόμηση Αυτοματοποιημένη και ηλεκτρονική μηχανή υψηλής παραγωγικότητας διπλής τοιχώδους κυματοειδούς εξοπλισμού σωλήνων για γραμμή εξοπλισμού σωλήνων HDPE
| Χρησιμοποιείται για: | Κατασκευή προϊόντων από πλαστικούς κυματοειδείς σωλήνες |
|---|---|
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο και ηλεκτρονικό υπολογιστή, υψηλής ταχύτητας |
| Τύπος σωλήνα: | Διπλό κυματοειδές σωλήνα |
HDPE παροχής νερού 600kg/H OD 200mm γραμμή εξώθησης σωλήνων
| Εξωθητής: | SJ 120/30 |
|---|---|
| Εξωθητής για: | SJ 30/25 |
| Ταχύτητα γραμμών: | Υψηλή ταχύτητα παραγωγής |
Η γραμμή εξάντλησης σωλήνων HDPE με PLC Siemens 32-1600mm διάμετρος
| PLC σύστημα: | Siemens |
|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ): | 32-1600mm |
| Σκουπίδια: | Die Heads/ Water Sleeve/ Block Mold |
32 mm - 1600 mm Διάμετρος σωλήνα HDPE Γραμμή εκτόξευσης σωλήνων με έλεγχο PLC Siemens και 100-2000kg/h
| Κύριος κινητήρας: | Siemens Beide |
|---|---|
| Χρησιμοποιείται για: | Κατασκευή προϊόντων από πλαστικούς κυματοειδείς σωλήνες |
| Αυτοματοποίηση: | Αυτόματο |

