Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Εξοπλισμός παραγωγής κυματοειδών σωλήνων HDPE/PVC υψηλής ταχύτητας 1,5-5m/min με διάμετρο σωλήνα 32-1600mm και διπλή στρώση σπειροειδούς συγπροσαγωγής
Λεπτομέρειες
| Πεθαίνω | Διπλή στρώση σπειροειδούς συν-εξώθησης | δομή κυματοειδής | Οριζόντια δομή ρεύματος, εύκολη αλλαγή μεγέθους παραγωγής |
|---|---|---|---|
| Διάμετρος σωλήνων (ΚΚ) | 32-1600mm | Σχηματισμός | Σχηματισμός υπό κενό |
| Μέγιστη ταχύτητα (m/min) | 1.5-5m/min | Σύστημα ψύξης | Ολοκληρωμένο εσωτερικό σύστημα ψύξης. |
| Συνολική ισχύς ((KW) | 200-1000kw | λειτουργία σωλήνα | Κάλυμμα Προστασίας Καλωδίων, Σωλήνας Μεταφοράς Ιατρικών, Μεταφορά Αερίου, Μεταφορά Νερού |
| Επισημαίνω | Εξωτήρας κυματοειδών σωλήνων PVC υψηλής ταχύτητας,Εξοπλισμός παραγωγής σωλήνων μεταφοράς λυμάτων,Εξοπλισμός παραγωγής σωλήνων καλωδίου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Εξοπλισμός παραγωγής κυματοειδών σωλήνων υψηλής ταχύτητας HDPE/PVC
Σχεδιασμένος για εφαρμογές μεταφοράς λυμάτων και αγωγών καλωδίων, αυτός ο προηγμένος εξοπλισμός παραγωγής αντιπροσωπεύει την 3η γενιά βελτιωμένης τεχνολογίας από την Shandong HUASU.
Η γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων προσφέρει 20-40% υψηλότερη απόδοση και ταχύτητα παραγωγής σε σύγκριση με προηγούμενα μοντέλα, με έλεγχο συστήματος PLC Siemens και δυνατότητα online belling για βέλτιστη απόδοση του προϊόντος.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Νέας σχεδίασης κλειστή μηχανή χύτευσης με ειδικό σύστημα ψύξης υψηλής απόδοσης για μονάδες αλουμινίου
- Μηχανή εξώθησης μονής βίδας υψηλής ταχύτητας, υψηλής απόδοσης με επαγγελματικό σχέδιο καλουπιού εξώθησης κυματοειδών σωλήνων
- Εξαιρετική εναλλαξιμότητα μονάδων με χρήση υψηλής ποιότητας κράματος αλουμινίου αεροσκάφους LY12
- Περιεκτικότητα σε χαλκό ≥5% με διαδικασία χύτευσης με πίεση ακριβείας για μακροχρόνια αντοχή
- Προσαρμόσιμες λύσεις κυματομορφής μονάδων βασισμένες στις απαιτήσεις των χρηστών
- Αυτόματος κόφτης DWC με έλεγχο υπολογιστή για ακριβή κοπή και σταθερή λειτουργία
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Σύστημα ψύξης | Ολοκληρωμένο σύστημα εσωτερικής ψύξης |
| Λειτουργία σωλήνα | Προστατευτικό κάλυμμα καλωδίου, σωλήνας μεταφοράς ιατρικής μεταφοράς, μεταφορά αερίου, μεταφορά νερού |
| Die Head | Σπειροειδής Συνεξώθηση διπλής στρώσης |
| Διάμετρος σωλήνα | 32-1600mm |
| Συνολική ισχύς | 200-1000 kW |
| Διαμόρφωση | Σχηματισμός υπό κενό |
| Δομή Corrugator | Οριζόντιας δομής Corrugator, Εύκολη αλλαγή μεγέθους παραγωγής |
| Έξοδος HDPE | 40-1600 kg/h |
| Μέγιστη ταχύτητα | 1,5-5μ/λεπτό |
Εφαρμογές
Αυτή η μηχανή διέλασης κυματοειδών σωλήνων παράγει σωλήνες με εξωτερικές διαμέτρους που κυμαίνονται από 32 mm έως 1600 mm. Οι σωλήνες μικρότερης διαμέτρου είναι ιδανικοί για καλύμματα προστασίας καλωδίων και ιατρικούς αγωγούς μεταφοράς, ενώ τα μεγαλύτερα μεγέθη χρησιμεύουν ως αξιόπιστοι αγωγοί για συστήματα μεταφοράς αερίου και νερού.
Συλλογή προϊόντων
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Συνιστώμενα προϊόντα


Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές