Όλα τα Προϊόντα
-
διπλοτειχισμένη ζαρωμένη γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Ενιαία τοίχο κυματοειδή γραμμή διέλασης σωλήνων
-
HDPE διοχέτευση εκβολή γραμμής
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων DWC
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων PP
-
PVC γραμμή διέλασης σωλήνων
-
σπειροειδής γραμμή εξώθησης σωλήνων
-
Γραμμή εξώθησης σωλήνων προστασίας καλωδίων
-
Πλαστικά γραμμή διέλασης σωλήνων
Υπεύθυνος Επικοινωνίας :
Sisi Zhao
Τηλεφωνικό νούμερο :
+86-13853290988
Γραμμή εξώθησης σωλήνων διπλού τοιχώματος κυματοειδούς διαμέτρου 32-1600mm με ενσωματωμένη υποδοχή και εγκατεστημένη ισχύ 520kW
Λεπτομέρειες
| Τύπος βίδας | Μεμονωμένος βίδα | Τύπος ταχύτητας | ΕΛΙΚΟΣ ΕΡΓΑΛΕΙΟ |
|---|---|---|---|
| βαρέλι | Σκληρότητα του βαρελιού HV>940 | Τρόπος επέκτασης | Κουδούνι-σε-γραμμή |
| Τρόπος ψύξης | Νερό ή Αέρας | Επικεφαλής υλικό κύβων | Υψηλός - χάλυβας ποιοτικών κραμάτων |
| Εγκατεστημένη ισχύ | 520kw | Παραγωγή | 100-2000 kg/h |
| Επισημαίνω | 32-1600 mm γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων,Η γραμμή εκτόξευσης κυματοειδών σωλήνων online,32-1600 mm γραμμή παραγωγής κυματοειδών σωλήνων |
||
Περιγραφή προϊόντων
Γραμμή εξώθησης κυματοειδούς σωλήνα διπλού τοιχώματος διαμέτρου 32-1600 mm με υποδοχή Online
Επισκόπηση προϊόντος
Αυτή η γραμμή διέλασης κυματοειδούς σωλήνων διπλού τοιχώματος υψηλής απόδοσης προσφέρει εξαιρετικές δυνατότητες παραγωγής για τους κατασκευαστές πλαστικών σωλήνων. Σχεδιασμένος για αξιοπιστία και αποτελεσματικότητα, αυτός ο υπερσύγχρονος εξοπλισμός διαθέτει ένα ισχυρό σύστημα ισχύος 520 kW και προηγμένη τεχνολογία παραγωγής για συνεπή λειτουργία σε απαιτητικά περιβάλλοντα παραγωγής.
Βασικά Χαρακτηριστικά
- Η υδρόψυξη υπό πίεση για μπλοκ καλουπιών αυξάνει σημαντικά την ταχύτητα παραγωγής
- Η χαμηλή κατανάλωση ενέργειας μειώνει το λειτουργικό κόστος
- Το αποτελεσματικό σύστημα κενού εξασφαλίζει τέλειο σχηματισμό σωλήνων
- Ο έλεγχος θερμοκρασίας μπλοκ καλουπιών βελτιστοποιεί την ποιότητα και τη δομή του σωλήνα
- Γρήγορη εναλλαγή μεταξύ διαφορετικών μεγεθών καλουπιού
- Πλήρως αυτοματοποιημένη λειτουργία με σύγχρονο έλεγχο
- Σκληρυμένες βίδες και κάννες για μεγαλύτερη αντοχή
- Συμβατά εργαλεία σε διάφορες γραμμές παραγωγής
- Δυνατότητα απομακρυσμένης εξυπηρέτησης για υποστήριξη συντήρησης
Τεχνικές Προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προσδιορισμός |
|---|---|
| Εύρος διαμέτρου | 32-1600mm |
| Εσωτερική διάμετρος | 32mm-1600mm |
| Εγκατεστημένη ισχύς | 520 kW |
| Αναλογία βιδών | 36:1 |
| Τύπος βίδας | Μονή Βίδα |
| Μέθοδος Ψύξης | Νερό ή Αέρας |
| Σκληρότητα κάννης | HV>940 |
| Τύπος γραναζιού | Ελικοειδής εξοπλισμός |
| Χωρητικότητα εξόδου | 100-2000 kg/h |
| Τύπος κοπής | Πλανητική κοπή |
| Λειτουργία επέκτασης | Belling-on-line |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
Εφαρμογές
Ιδανική για την τεχνολογία και τον εξοπλισμό παραγωγής κυματοειδών σωλήνων, αυτή η γραμμή διέλασης υπερέχει στην κατασκευή σωλήνων HDPE υψηλής ποιότητας για συστήματα αποστράγγισης, προστασία καλωδίων και διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές. Το μοντέλο SBG διαθέτει πιστοποιήσεις ISO και CE, διασφαλίζοντας διεθνή πρότυπα ποιότητας.
Συλλογή προϊόντων
Στοιχεία Επικοινωνίας
Shandong HUASU Plastic Technology Co., Ltd.
Jiaozhou, Qingdao, Shandong, Κίνα
Επικοινωνία: κα Lotus
Τηλ: +86 13806394279 (WhatsApp/WeChat)
E-mail:huasu2@qdhuasu.com
Jiaozhou, Qingdao, Shandong, Κίνα
Επικοινωνία: κα Lotus
Τηλ: +86 13806394279 (WhatsApp/WeChat)
E-mail:huasu2@qdhuasu.com
Αξιολογήσεις & Κριτικές
Συνιστώμενα προϊόντα


Συνολική Αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές